Nuk keni produkte në shportë

Provo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Familja e bufave prej pellushi Dormeo

Photo
Video
-40%

Bufat prej pellushi janë një dhuratë 3 në 1 për këdo, i madh apo i vogël, i cili nuk ka frikë të përqafojë ndjenjat e tij. Çdo buf është 33 cm mund të përdoret si një lodër ose jastëk prej pelushi, i mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep®, dhe vjen me një batanije të butë, në mënyrë që të jeni gjithmonë gati për një përqafim, kudo që të jeni.

Familja e bufave prej pellushi Dormeo

Çmimi: 2,990 Lekë


Oferta: 1,794 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Bufat prej pellushi janë një dhuratë 3 në 1 për këdo, i madh apo i vogël, i cili nuk ka frikë të përqafojë ndjenjat e tij. Çdo buf është 33 cm mund të përdoret si një lodër ose jastëk prej pelushi, i mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep®, dhe vjen me një batanije të butë, në mënyrë që të jeni gjithmonë gati për një përqafim, kudo që të jeni.

Më shumë
Detajet e produktit

Ju prezantojmë me familjen e bufave

Një buf i mënçur e di se të kuptuarit e emocioneve tuaja dhe atyre të të tjerëve është themeli i marrëdhënieve të shëndetshme dhe një jete më të lumtur, më të suksesshme, së bashku me një familje të fortë, të dashur dhe mbështetëse. Kjo është arsyeja pse Dormeo po prezanton 6 bufa të rinj, me 3 breza bufash simpatik për kohën e lojës, kohën e fjetjes dhe më shumë.

Dormeo Emotion Owl Family Dormeo Emotion Owl Family Dormeo Emotion Owl Family Dormeo Emotion Owl Family Dormeo Emotion Owl Family Dormeo Emotion Owl Family

Tre përdorime praktike në një set argëtues

Seti ka 3 përdorime në 1 që e bëjnë atë një dhuratë ideale dhe shoqërues udhëtimi. Bufi është:

 • Dormeo Emotion Owl Family

  Një lodër e këndshme, e butë, e ngrohtë dhe një mik i dashur.

 • Dormeo Emotion Owl Family

  Një batanije ose peshqir i butë, i cili ndihet mirë dhe ju mban ngrohtë.

 • Dormeo Emotion Owl Family

  Një jastëk për kohën e fjetjes kudo, ose kur nevojitet pak rehati shtesë, në makinë ose në piknik.

Kapse speciale lejon që bufat të përqafojnë njëri -tjetrin

Të gjithë bufët gjithashtu vijnë me një veçori të re, të krijuar posaçërisht - një kapëse në krahët e tyre, në mënyrë që ata të mund të përqafojnë njëri -tjetrin. Kaq të këndshëm. Sepse përqafimet janë një nga shprehjet më të fuqishme të dashurisë.

Dormeo Emotion Owl Family

Njihuni me familjen e re

Familja është një vend ku fëmijët mësojnë për këtë botë dhe për veten e tyre. Ata fitojnë aftësi për të mbijetuar dhe lulëzuar, aftësi për të përdorur shqisat e tyre dhe për të mësuar rreth vlerave. Familja është çelësi kur bëhet fjalë për krijimin e individëve të shëndetshëm dhe komuniteteve të forta.

 • Dormeo Emotion Owl Family

  Bufi Mam

  Ajo u mëson fëmijëve të mirën dhe të gabuarën dhe jep përqafimet dhe puthjet më të mira, veçanërisht kur ata gërvishtin gjunjët duke luajtur jashtë.

  Ajo është shumë krenare për arritjet e fëmijëve të saj, pavarësisht sa të vegjël dhe gjithmonë inkurajon të bëjnë atë që duan, pavarësisht nëse luajnë futboll apo bateri.

 • Dormeo Emotion Owl Family

  Bufi Bab

  Ai i mëson fëmijët të jetojnë jetën si një aventurë e madhe, duke i mësuar ata të ngasin biçikleta, të ngjiten në pemët më të larta dhe të notojnë në detet më të thella. Ai gjithashtu e di se ndonjëherë ata duhet të mësojnë dhe të rriten duke bërë gabime dhe është rrjeti i tyre i sigurisë kur përpiqen dhe dështojnë.

  Ai gjithashtu është gjithmonë duke vëzhguar bufat e vegjël, duke i mbrojtur ata nga rreziqet, por duke i inkurajuar ata të jenë të pavarur, të fortë dhe të sigurt.

 • Dormeo Emotion Owl Family

  Bufi Gjyshe

  Asaj i pëlqen të kalojë nëpër albume fotografish dhe t'u tregojë fëmijëve se si jeta është më e bukur kur keni një familje të dashur me të cilën krijoni kujtime të paharrueshme.

  Ajo gjithmonë ofron shpatullën e saj për fëmijët që të mbështeten, duke dhënë këshilla të mençura ose thjesht duke i përqafuar në heshtje dhe duke fshirë lotët, kur ndihen të mbingarkuar.

 • Dormeo Emotion Owl Family

  Bufi Gjysh

  Ai i do fjalëkryqet, enigmat dhe ndërtimin e gjërave nga e para, tregon batutat më qesharake, mëson lojëra me letra dhe truke dhe u tregon fëmijëve muzikë të re, megjithëse në të vërtetë është muzikë e vjetër.

  Ata mund t'i tregojnë atij të gjitha llojet e sekreteve, sepse ai kurrë nuk do të qeshë me to ose nuk do t'i tregojë ato.

 • Dormeo Emotion Owl Family

  Bufi Motër

  Ajo ka imagjinatën më të gjallë në botë. Ndonjëherë, ajo këndon karaoke dhe pretendon të jetë në një video muzikore dhe nganjëherë ajo kërcen në trampoline duke u shtirur si një astronaut.

  Ajo i mëson vëllait të saj një gjuhë të fshehtë të dorës vetëm ata e kuptojnë dhe i pëlqen bisedimet e natës vonë me të në dhomën e tyre, kur mamaja dhe babi mendojnë se janë në gjumë.

 • Dormeo Emotion Owl Family

  Bufi Vëlla

  Ai është gjithmonë gati për argëtim, veçanërisht nëse kjo përfshin të ndoteni pak. Ai i do të gjitha sportet në natyrë, shaka të padëmshme dhe lojërat nga lindja e diellit deri në perëndimin e diellit.

  Ai e mëson motrën e tij që të qëndrojë në këmbë për veten dhe është një model pozitiv i saj dhe një sistem mbështetës. Ai gjithmonë do ta dëgjojë atë pa e gjykuar dhe ajo mund të jetë e sigurt se ajo ka një shok më të mirë për jetën.

Familja ka ndikimin më të rëndësishëm në jetën e një fëmije

Familja e bufave Dormeo u krijua për t'i mësuar fëmijët mbi rëndësinë e familjeve. Ato janë shumë më tepër sesa thjesht lodra prej pelushi të lezetshme dhe super të buta me të cilat fëmijët mund të flenë ose të përqafohen.

 • Përdorni familjen e bufave për t'i ndihmuar fëmijët të kuptojnë se si marrëdhëniet brenda familjes janë dinamike, për të krijuar lidhje më të forta brënda familjes tuaj dhe shumë më tepër.
 • Përdorni familjen e bufave për të luajtur role, për lojra imagjinare, për të folur me fëmijët për rëndësinë e familjes dhe për t'u mësuar atyre historinë familjare.
Dormeo Emotion Owl Family

Ju prezantojmë edhe familjen e Mini Bufave

Çdo buf 3në1 ka një mini mik të gjatë rreth 16 cm, që është një lodër simpatike dhe e butë, mjaft e vogël për ta marrë kudo dhe gjithmonë gati për një përqafim. A nuk duken të adhurueshëm?

Shikoni bufat e vegjël

Dormeo Emotion Owl Family

Bufët kanë fituar zemrat e mijëra njerëzve

97% e klientëve tanë janë shumë të kënaqur me produktin*.

 • Dormeo Emotion Owl Family
 • Dormeo Emotion Owl Family
 • Dormeo Emotion Owl Family
 • Dormeo Emotion Owl Family

* kërkimet e kryera në tregjet e zgjedhura: Kroacia, Republika Çeke, Letonia, Maqedonia, Rumania, Serbia, Sllovakia, madhësia e mostrës: 2.052

Të dhëna teknike
Linja Dormeo Trends
Programi Dormeo Salloni

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star