Nuk keni produkte në shportë

Provo

Pellush me mimika çift Dormeo

Photo
Video

Ndani dashurinë dhe ndjeni emocionet me këtë dhuratë të lezetshme prej dy bufësh të përkëdhelur dhe një batanije të butë, luksoze për tu mbështjelle në shtrat, në divan ose kudo që dëshironi më shumë rehati dhe ngrohtësi. Me materiale të sigurta me cilësi të lartë dhe që mund të lahen plotësisht në 30 °C, dhurata ideale dhe një mënyrë e shkëlqyeshme për të treguar që kujdeseni.

Pellush me mimika çift Dormeo
3,990 Lekë
3,591 Lekë Club5
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2-3 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Informacione Shtesë
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Ndani dashurinë dhe ndjeni emocionet me këtë dhuratë të lezetshme prej dy bufësh të përkëdhelur dhe një batanije të butë, luksoze për tu mbështjelle në shtrat, në divan ose kudo që dëshironi më shumë rehati dhe ngrohtësi. Me materiale të sigurta me cilësi të lartë dhe që mund të lahen plotësisht në 30 °C, dhurata ideale dhe një mënyrë e shkëlqyeshme për të treguar që kujdeseni.

Më shumë
Detajet e produktit

Qëndroni në kontakt me emocionet tuaja për ditë më të lumtura dhe më të shëndetshme

Një buf i mençur e di se të kuptuarit e emocioneve tuaja dhe të të tjerëve është themeli i marrëdhënieve të shëndetshme dhe një jete më të lumtur dhe të shëndetshme. Tani mund ta ndani dashurinë me këtë dhuratë simpatike që çifton dy bufë të lezetshëm dhe të përqafuar me një batanije të butë dhe të ngrohtë për t'i bërë mbrëmjet e gjata të dimrit të fluturojnë.

Përqafimi është i mirë për zemrën

Qoftë me të dashurin, me një kafshë shtëpiake apo një lodër të butë, një përqafim i butë është mënyra më e shpejtë për tu ndjerë të qetë, për të shkatërruar dhe për të lënë shqetësimet e ditës të zhduken. Duke qetësuar dhe ndjerë një ndjenjë dashurie dhe relaksimi, trupi mund të kujdeset për veten e tij dhe ta lërë mendjen tuaj të pushojë në paqe.

Dy lodra të buta

Seti përfshin dy bufë të lezetshëm, dizajni simpatik vë një shkëlqim të bukur në sytë e tyre dhe ngrohtësi në barkun e tyre të butë, të rrumbullakosur, me një xhep të vogël për të fshehur shijet dhe surprizat. I mbuluar nga pëlhura prej pelushi, me gëzof  dhe i mbushur me butësinë e butë të fibrave Wellspring.

Batanije perfekte për tu mbeshtjellë

Dhurata është kompletuar me një batanije të bukur me përmasë 130 cm x 180 cm, e cila ndan ngjyrat e të dy bufëve. Përdoreni atë në kohën e gjumit, në divan, në kopësht ose makinë. Vendoseni në dysheme për batanije loje të sigurt dhe mund të lahet, ose hidhni mbi një karrige për një pamje të freskët dhe të ndritshme që thotë se të dua.

Lehtësi në mirëmbajtje

Të dy bufët dhe batanija lahen plotësisht në makinë në 30 °C, thahen shpejt dhe janë krijuar për të mbajtur butësinë dhe ngjyrën e tyre për vite me rradhë. Bëni vetes ose të dashurit tuaj një dhuratë që vazhdimisht ju jep dhe krijoni ndjenjë ngrohtësie, kujtime të lumtura dhe një lidhje më të thellë dashurie dhe emocionesh.

Informacione Shtesë

INFORMACIONE TEKNIKE

Permasa: H – 27 cm, W – 23 cm

Permasa e batanijes: 130x180 cm

100% PES material pellush i butë

Të dhëna teknike
Programi Dormeo Salloni

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia