Nuk keni produkte në shportë

Provo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Mini Bufat Happy Birthday

Photo
Video
-33%

Festoni gëzimin e ditëlindjeve me dy lodra të buta simpatike që janë gjithmonë gati për festë. Të dy bufat kombinojnë një dizajn të lezetshëm me materiale të cilësisë së lartë dhe me siguri që fëmijët do ta duan mikun e tyre të ri. Shtypni një buton dhe ai madje këndon një këngë! Rreth 16 cm i lartë dhe i disponueshëm në ngjyrë blu ose të bardhë, dhurata perfekte për vite të tëra përqafimesh, lojërash dhe dremitjesh të gëzueshme.

Mini Bufat Happy Birthday

Çmimi: 1,290 Lekë


Oferta: 864 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 2
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Festoni gëzimin e ditëlindjeve me dy lodra të buta simpatike që janë gjithmonë gati për festë. Të dy bufat kombinojnë një dizajn të lezetshëm me materiale të cilësisë së lartë dhe me siguri që fëmijët do ta duan mikun e tyre të ri. Shtypni një buton dhe ai madje këndon një këngë! Rreth 16 cm i lartë dhe i disponueshëm në ngjyrë blu ose të bardhë, dhurata perfekte për vite të tëra përqafimesh, lojërash dhe dremitjesh të gëzueshme.

Më shumë
Detajet e produktit

Festojmë ditëlindjet sëbashku

2022 është ditëlindja e 20-të e Dormeos dhe si pjesë e festimeve janë dy anëtarë të rinj të familjes Mini Emotion Owls, të gjithë të veshur për festë! Një dhuratë praktike plot ngjyra dhe simpatike për të vegjlit dhe të rinjtë në zemër, e cila kombinon një lodër të butë, jastëk dhe batanije.

Dormeo Emotion Mini Owl Happy Birthday

Përfitimet e shumta të shëndetit emocional

Festat e ditëlindjeve janë më shumë se argëtuese. Ato janë të rëndësishme për ju dhe për fëmijën tuaj. Pavarësisht se si zgjidhni të festoni ditëlindjen e fëmijës suaj, është me të vërtetë e rëndësishme që ta bëni!
Mënyra se si ne festojmë ditëlindjet e fëmijëve tanë mund të ndryshojë nga një familje në tjetrën dhe varet kryesisht nga personaliteti i secilit fëmijë. Disa festa ditëlindjesh janë mbledhje të vogla intime plot dashuri, ndërsa të tjerat janë ngjarje me tematikë me fokus në aktivitete argëtuese dhe përvoja ndërvepruese.

Ky akt festiv u mëson fëmijëve rëndësinë e tubimeve shoqërore, rrit vetëvlerësimin e tyre dhe punon në mënyra të mrekullueshme për të rritur zhvillimin e tyre:

  • rrit vetëvlerësimin
  • nxit zhvillimin
  • krijon kujtime të qëndrueshme
  • e ndihmon fëmijën të lidhet më mirë nëpërmjet ndjenjave të shoqërimit dhe mirësisë.
  • Dormeo Emotion Mini Owl Happy Birthday
  • Dormeo Emotion Mini Owl Happy Birthday

E bërë nga materiale cilësore

Sekreti i këtyre bufëve mahnitës të përqafueshëm është mbushja me mikrofibra të avancuara Wellsleep®, të njëjtin material që Dormeo përdor në jastëkët e tij tepër të rehatshëm. Struktura unike e fibrave krijon xhepa ajri që e mbajnë atë të lehtë, të butë dhe me push, kanë thithje minimale të lagështirës për rezistencë ndaj njollave dhe mykut, kështu që ato qëndrojnë më të freskëta, më të pastra për më gjatë! Mbulesa e secilit buf është bërë nga material 100% i butë leshi që ndihet mirë ndaj lëkurës.

Dormeo Emotion Mini Owl Happy Birthday

Shtypni një buton, dëgjoni këngën e ditëlindjes!

Si një bonus për ditëlindjen dhe një surprizë e këndshme, thjesht shtypni një buton në anën e pasme dhe këto bufa do të këndojnë "Happy dreaming to you "! Vini re se mekanizmi i muzikës do të thotë që bufi nuk lahet dhe kërkon 2 bateri AAA (nuk janë të përfshira).

Dormeo Emotion Mini Owl Happy Birthday
Të dhëna teknike
Linja Dormeo Trends
Programi Dormeo Salloni

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star