Nuk keni produkte në shportë

Provo

Dyshek Ecocell Plus Dormeo

Photo
Video

Dysheku Ecocell Plus është i lartë 16 cm. Materiale me cilësi të lartë Ecocell® me 3 zona që siguron mbështetje & rehati perfekte. Sistemi AirX në të gjithë mbulesën dhe në pjesën e poshtme për rritjen e qarkullimit të ajrit dhe për të siguruar një mjedis të freskët gjumi. Trajtim CleanEffect® kundër marimangave të pluhurit, baktereve, mikrobeve dhe aromave të pakëndshme. Mbulesa hiqet dhe lahet.

Dyshek Ecocell Plus Dormeo
23,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opcion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Dysheku Ecocell Plus është i lartë 16 cm. Materiale me cilësi të lartë Ecocell® me 3 zona që siguron mbështetje & rehati perfekte. Sistemi AirX në të gjithë mbulesën dhe në pjesën e poshtme për rritjen e qarkullimit të ajrit dhe për të siguruar një mjedis të freskët gjumi. Trajtim CleanEffect® kundër marimangave të pluhurit, baktereve, mikrobeve dhe aromave të pakëndshme. Mbulesa hiqet dhe lahet.

Më shumë
Detajet e produktit
Dysheku Ecocell Plus është i lartë 16 cm. Materiale me cilësi të lartë Ecocell® me 3 zona që siguron mbështetje & rehati perfekte. Sistemi AirX në të gjithë mbulesën dhe në pjesën e poshtme për rritjen e qarkullimit të ajrit dhe për të siguruar një mjedis të freskët gjumi. Trajtim CleanEffect® kundër marimangave të pluhurit, baktereve, mikrobeve dhe aromave të pakëndshme. Mbulesa hiqet dhe lahet.
Të dhëna teknike
Fortësia I Fortë
Lartësia 16 cm
Linja Dormeo Comfort
Materiali i dyshekut Ecocell®
Mbulesë Anti-Bakteriale Po
Mbulsa lahet Po
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia