Nuk keni produkte në shportë

Provo

Dyshek për bebe Baby

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Dysheku Dormeo për bebe do ti sigurojë fëmijës tuaj një ambjent të rehatshëm dhe të shëndetshëm gjumi. Mbulesa e tij mund të hiqet dhe mund te lahet në lavatriçe.

 
Dyshek për bebe Baby
14,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Dysheku Dormeo për bebe do ti sigurojë fëmijës tuaj një ambjent të rehatshëm dhe të shëndetshëm gjumi. Mbulesa e tij mund të hiqet dhe mund te lahet në lavatriçe.

 
Më shumë
Detajet e produktit

Sigurojini fëmijës tuaj një ambjent të shëndetshëm dhe të rehatshëm gjumi gjatë gjithë natës.

Dysheku Dormeo për bebe është i përbërë nga dy nivele: ana e cila është pak fortë e cila përshtatet më së miri për foshnjet e porsalindur dhe ana e butë për fëmijet pak më të rritur. Për fëmijët rekomdohet që dysheku i tyre të jetë pak i butë. Ky dyshek është prodhuar për t'ju përshtatur nevojave të fëmijëve që në fillimet e tyre. Bebet këshillohet të flenë në një sipërfaqe pak të fortë duke qënë se ata nuk mund të lëvizin dot vetë për të ndryshuar pozicionin e gjumit kur janë duke fjetur me bark. Sipërfaqja e fortë e dyshekut parandalon që fytyra e fëmijës të zhytet në dyshek, duke siguruar qarkullimin e ajrit gjatë gjithë kohës dhe duke i lejuajar që të lëvizin lehtësisht duart. Kur fëmijët flenë me shpinë në një sipërfaqe pak të fortë, ajo do të sigurojë pozicionin e duhur të shpinës ende të pazhvilluar duke i lejuar ata të rriten të fort dhe të shëndetshëm.

Dysheku i bebeve ka një mbulesë kundra-ujit e cila mund të hiqet dhe mund të lahet në lavatriçe.

Përmasat:

 • 60 x 120 x 10 cm
 • 70 x 140 x 10 cm

Ngjyrat:

 • E bardhë me blu - Për djem
 • E bardhe me rozë - Për vajza

Garancia e dyshekut : 10 vjet.

Informacione Shtesë

Avantazhet:

Një dyshek i sigurtë për fëmijen tuaj - falë qëndrueshmërisë së dyanëshme të bërthamës së tij:

 • siguron mbeshtetjen e duhur për butësi dhe siguri gjatë zhvillimit të trupit të fëmijës
 • zhvillon shpinën butesisht dhe i jep mbeshtetjen e duhur trupit
 • I fortë dhe elastik
 • Mbulesa e tij mund të hiqet dhe mund te lahet në lavatriçe.
 • Prodhuar në Itali

Rekomandohet për:

 • Për fëmijet e porsalindur
 • Për fëmijet deri në 6 muajsh(ana e forte)
 • Për fëmijët e vegjël nga 7 muajsh e më shumë (ana e butë)
Të dhëna teknike
Bërthama Ecocell®
Fortësia I Fortë
Lartësia 10 cm
Linja Dormeo Grow
Materiali i dyshekut Ecocell®
Mbulesa kundra ujit
Mbulsa lahet Po
Programi Dormeo Fëmijët
Sholla e rrumbullakët Po

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia