Nuk keni produkte në shportë

Provo

Jastëk klasik Dormeo Dreamspace

Photo
Video
-20%

Jastëk klasik Dreamspace dizenjuar në mënyrë speciale për fëmijë. Ju në mënyrë individuale mund të rregulloni lartësinë e tij në bazë të kërkesës së fëmijës tuaj. Për të gjitha pozicionet e gjumit. Me fibra speciale dhe pambuk shumë i butë, i ngrohtë dhe përshtatet me formën e kokës. Dizanjuar nga Klavdija Peperko. Lahet në 60°C. Përmasa e jastëkut është 40x60 cm.

Jastëk klasik Dormeo Dreamspace

Çmimi: 1,990 Lekë


Oferta: 1,590 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2-3 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Jastëk klasik Dreamspace dizenjuar në mënyrë speciale për fëmijë. Ju në mënyrë individuale mund të rregulloni lartësinë e tij në bazë të kërkesës së fëmijës tuaj. Për të gjitha pozicionet e gjumit. Me fibra speciale dhe pambuk shumë i butë, i ngrohtë dhe përshtatet me formën e kokës. Dizanjuar nga Klavdija Peperko. Lahet në 60°C. Përmasa e jastëkut është 40x60 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Jastëku ideal për fëmijët

Fëmija juaj do të flejë në një univers plot me planete dhe yje dhe do të ëndërrojë për gjëra të mëdha. Jastëku klasik Dormeo pjesë e koleksionit Dreamspace, i mbushur me material me mikrofibra të avancuara Wellsleep®, i cili siguron që jastëku të jetë plotësisht i ajrosshëm dhe shumë i butë. Mbulesa e tij është me material 100% pambuk i butë në prekje dhe shumë cilësore.

Dreamspace Pillow Classic

Jastëku i përshtatshëm për çdo pozicion gjumi

Jastëku klasik Dormeo Dreamspace është i përshtatshëm për çdo pozicion gjumi. Ka një zinxhir në pjesën anësore i cili ju lejon të hiqni ose shtoni mbushjen në varësi të lartësisë që fëmija juaj dëshiron. I gjithë jastëku mund të lahet me 40°C për më shumë higjene dhe freski e për një ambjent të pastër gjumi. I disponueshëm në përmasë klasike 40 x 60 cm.

Dreamspace Pillow Classic

Lejoni fëmijët të ëndërrojnë dhe të kapin yjet

Me një dizajn shumë të bukur dhe të veçantë linja Dreamspace është fantastike për të zhvilluar imagjinatën e fëmijeve tuaj. Dizanjuar nga Klavdija, fituese e konkursit internacional Dormeo, fëmijët tuaj do të flenë nën yje dhe ato nuk do të duan të lënë kurrë dhomën e tyre të bukur.

Dreamspace Bedding Set
Të dhëna teknike
Forma e jastëkut klasik
Linja Dormeo Grow
Programi Dormeo fëmijët
Përmasat 40x60 cm
lahet 60°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star