Nuk keni produkte në shportë

Provo

Uljet Black Friday VIP

Uljet Black Friday VIP - deri në -90%

Klientët CLUB5 përfitojnë të parët

-90%
Oferta të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Jastëk Anatomik Dormeo Dreamspace

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Jastëk anatomik Dreamspace dizenjuar në mënyrë speciale për fëmijët në stade të ndryshme të rritjes. Me 3 nivele lartësie të cilat mund ti rregulloni në bazë të kërkesave të fëmijës tuaj. Ideale për femijët që flenë me shpinë ose anash. Materiale shumë cilësore dhe që pershtatet me kokën në mënyrë perfekte. Dizanjuar nga Klavdija Peperko. Këllëfi i jastëkut lahet me 40°C. Përmasa 25X40 cm.

Jastëk Anatomik Dormeo Dreamspace
1,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Jastëk anatomik Dreamspace dizenjuar në mënyrë speciale për fëmijët në stade të ndryshme të rritjes. Me 3 nivele lartësie të cilat mund ti rregulloni në bazë të kërkesave të fëmijës tuaj. Ideale për femijët që flenë me shpinë ose anash. Materiale shumë cilësore dhe që pershtatet me kokën në mënyrë perfekte. Dizanjuar nga Klavdija Peperko. Këllëfi i jastëkut lahet me 40°C. Përmasa 25X40 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Jastëk anatomik për fëmijë

Jastëk anatomik Dormeo Dreamspace dizenjuar posaçërisht për fëmijë. Struktura e tij me 3-shtresa ju lejon të rregulloni lartësinë dhe fortësinë në bazë të kërkesave të fëmijës. Këllëfi i jastëku është me material 100% pambuk për të siguruar sa më shumë ajrosje dhe butësi. Pjesët anësore të këllëfit me AirX - material i cili ndihmon në qarkullimin e vazhdueshëm të ajrit për të siguruar freksi dhe thatësi. Për më shumë lehtësi në mirëmbajtje, këllëfi i jastëkut mund të lahet në 40°C. Jastëku është i përshtatshëm për personat që flenë anash ose me shpinë dhe i disponueshëm në përmasë 25x40x6,5/8,5 cm.

Dreamspace Pillow Anatomic

Strukturë e avancuar me 3-shtresa

Struktura e brëndshme e jastëkut është e ndërtuar nga 3 shtresa për të rregulluar lartësinë dhe fortesinë në bazë të stadit të rritjes së femijës. Pjesa e sipërme në formë anatomike dhe me material memory për tu përshtatur me konturet e kokës dhe qafës së fëmijës. Shtresa e dytë dhe e tretë me material të butë memory dhe Ecocell® që ju lejon të përshtasni fortesinë duke i ndryshuar vëndet shtresave. Të treja shtresat janë me vrima për të siguruar sa më shumë ajrosje në jastëk. Një shtresë speciale Velcro e cila nuk lejon shtresat të lëvizin.

Dreamspace Pillow Anatomic

Lejoni fëmijët të ëndërrojnë dhe të kapin yjet

Me një dizajn shumë të bukur dhe të veçantë linja Dreamspace është fantastike për të zhvilluar imagjinatën e fëmijeve tuaj. Dizanjuar nga Klavdija, fituese e konkursit internacional Dormeo, fëmijët tuaj do të flenë nën yje dhe ato nuk do të duan të lënë kurrë dhomën e tyre të bukur.

Dreamspace Bedding Set

Jastëk anatomik Dreamspace dizenjuar në mënyrë speciale për fëmijët në stade të ndryshme të rritjes. Me 3 nivele lartësie të cilat mund ti rregulloni në bazë të kërkesave të fëmijës tuaj. Ideale për femijët që flenë me shpinë ose anash. Materiale shumë cilësore dhe që pershtatet me kokën në mënyrë perfekte. Dizanjuar nga Klavdija Peperko. Këllëfi i jastëkut lahet me 40°C. Përmasa 25X40 cm.

Të dhëna teknike
Bërthama memory foam, Ecocell®
Forma e jastëkut Anatomik
Linja Dormeo Grow
Programi Dormeo Fëmijët
Përmasat 25x40x6,5/8,5 cm
lahet vetëm mbulesa me 40 °c

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star