Nuk keni produkte në shportë

Provo

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH - Deri në 70% ULJE

Deri në 70% ULJE

 
[banner_timer]
 

Këllëf mbrojtës Dormeo Dreamspace

Photo
Video
-50%

Mbroni dyshekun e fëmijës tuaj me mbrojtësen e dyshekut Dreamspace. Ma material 100% pambuk, dizajnuar posaçërisht për të qënë e papërshkueshëm nga uji për lëngjet dhe njollat, ai mban dyshekun të freskët dhe zgjat jetën e tij. Hipoalergjik mbron fëmijën tuaj nga alergjenet. I pershtatshëm për dyshek me lartësi deri në 20 cm. Lahet në lavatriçe me 60°C.

Këllëf mbrojtës Dormeo Dreamspace

Çmimi: 1,990 Lekë


Oferta: 995 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 3
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Mbroni dyshekun e fëmijës tuaj me mbrojtësen e dyshekut Dreamspace. Ma material 100% pambuk, dizajnuar posaçërisht për të qënë e papërshkueshëm nga uji për lëngjet dhe njollat, ai mban dyshekun të freskët dhe zgjat jetën e tij. Hipoalergjik mbron fëmijën tuaj nga alergjenet. I pershtatshëm për dyshek me lartësi deri në 20 cm. Lahet në lavatriçe me 60°C.

Më shumë
Detajet e produktit

Mbroni dyshekun tuaj dhe do t'ju shërbejë për vite me rradhë

Mbrojtësit e dyshekëve janë të domosdoshëm për dyshekët e fëmijëve për të siguruar një shtresë shtesë mbrojtjeje për dyshekun. Ky mbrojtës i dyshekut i papërshkueshëm nga uji largon lëngjet, duke përfshirë djersitjen, urinën dhe derdhjet aksidentale për të mbajtur dyshekun të pastër dhe si të ri për vite me rradhë. E dizenjuar posaçërisht kundëra pluhurave do të ndihmojë në mbrojtjen e fëmijës tuaj nga alergjenet dhe marimangat e pluhurit dhe gjithashtu do të zgjasë jetëgjatësinë e dyshekut.

Dreamspace Mattress Protector

Praktik dhe i lehtë për t’u përdorur

Këllëfi mbrojtës i dyshekëve Dreamspace është si një çarçaf me llastik, kështu që vendosja e tij në dyshek është jashtëzakonisht e lehtë. Përshtatet për dyshek me lartësi deri në 20 cm. Pëlhura e sipërme është prej pambuku, e cila garanton prekje të butë dhe përvojë të pastër natyrore të gjumit për fëmijën tuaj. Ky këllëf mbrojtës lahet në lavatriçe në 60 ° C, kështu që ju do të shpëtoni nga marimangat e pluhurit dhe bakteret. Ajo vjen në 2 përmasa: 80x190/200 dhe 90x190/200.

Dreamspace Mattress Protector

Lejoni fëmijët të ëndërrojnë dhe të kapin yjet

Me një dizajn shumë të bukur dhe të veçantë linja Dreamspace është fantastike për të zhvilluar imagjinatën e fëmijeve tuaj. Dizanjuar nga Klavdija, fituese e konkursit internacional Dormeo, fëmijët tuaj do të flenë nën yje dhe ato nuk do të duan të lënë kurrë dhomën e tyre të bukur.

Dreamspace Bedding Set
Të dhëna teknike
Linja Dormeo Grow
Programi Dormeo Fëmijët

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë