Nuk keni produkte në shportë

Provo

Jorgan Dormeo Dreamspace

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Jorgan Dreamspace dizenjuar në mënyrë speciale për fëmijë. Me material mikrobiber speciale dhe pambuk i butë, i ngrohtë dhe shumë i përshtatshëm për lëkurën e fëmijëve. Plotësisht i ajrosshëm dhe me veti termorregulluese për të siguruar gjumë të qetë përgjatë gjithë vitit. Dizanjuar nga  Klavdija Peperko. Lahet në  60°C. I disponueshëm vetëm në përmasë: 140x200 cm.

Jorgan Dormeo Dreamspace
4,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Jorgan Dreamspace dizenjuar në mënyrë speciale për fëmijë. Me material mikrobiber speciale dhe pambuk i butë, i ngrohtë dhe shumë i përshtatshëm për lëkurën e fëmijëve. Plotësisht i ajrosshëm dhe me veti termorregulluese për të siguruar gjumë të qetë përgjatë gjithë vitit. Dizanjuar nga  Klavdija Peperko. Lahet në  60°C. I disponueshëm vetëm në përmasë: 140x200 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Ëngjëjt tuaj meritojnë një gjumë përallorë

Dhurojini fëmijëve një gjumë të qetë me jorganin Dormeo Dreamspace. I mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep® për të siguruar butësi dhe sa më shumë ajrosje. Kjo strukturë unike e materialit krijon xhepa ajri, të cilët i shtojnë më shumë volumin jorganit, dhe ndjesinë sikur po flini mbi re.

Dreamspace Duvet

Jorgan i lehtë për një gjumë të qetë gjatë gjithë natës

Falë materialeve të përdorura, ky jorgan është me vetëajrosje dhe mund të përdoret gjatë gjithë vitit, duke ju dhuruar ngrohtësi dhe butësi fëmijeve tuaj gjatë gjumit. Mbulesa e jorganit është 100% pambuk natyral. Pambuku gjithashtu është shumë i butë dhe shumë i përshtatshëm edhe për lëkurën e fëmijëve. Jorgani mund të lahet me 40°C dhe është i disponueshëm në përmasë 140x200cm.

Dreamspace Duvet

Lejoni fëmijët të ëndërrojnë dhe të kapin yjet

Me një dizajn shumë të bukur dhe të veçantë linja Dreamspace është fantastike për të zhvilluar imagjinatën e fëmijeve tuaj. Dizanjuar nga Klavdija, fituese e konkursit internacional Dormeo, fëmijët tuaj do të flenë nën yje dhe ato nuk do të duan të lënë kurrë dhomën e tyre të bukur.

Dreamspace Bedding Set
Të dhëna teknike
Linja Dormeo Grow
Programi Dormeo Fëmijët
lahet 60°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia