Nuk keni produkte në shportë

Provo

Tapet 100x150 cm Dormeo Dreamspace

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-60%

Tapet Dreamspace me një butësi të paimagjinueshme. Plot ngjyra për ti dhënë më shumë dritë dhomës së fëmijes dhe për ti stimuluar më shumë imagjinatën. Prodhuar me material 2 cm memory, për më shumë butësi në çdo hap që fëmijet do të hedhin. Pjesa e poshtme me material që nuk lejon rrëshkitjen dhe levizjen e tapetit. Dizanjuar nga Klavdija Peperko. Madhësia: 100x150 cm. Lahet me 30°C.

Tapet 100x150 cm Dormeo Dreamspace

Çmimi: 5,990 Lekë


Oferta: 2,396 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Tapet Dreamspace me një butësi të paimagjinueshme. Plot ngjyra për ti dhënë më shumë dritë dhomës së fëmijes dhe për ti stimuluar më shumë imagjinatën. Prodhuar me material 2 cm memory, për më shumë butësi në çdo hap që fëmijet do të hedhin. Pjesa e poshtme me material që nuk lejon rrëshkitjen dhe levizjen e tapetit. Dizanjuar nga Klavdija Peperko. Madhësia: 100x150 cm. Lahet me 30°C.

Më shumë
Detajet e produktit

Vëndi perfekt ku fëmijët mund të luajnë

Tapeti Dormeo Dreamspace një vënd i sigurtë dhe kreative, ku fëmija juaj mund të luaj. Me një trashësi 2 cm memory e cila krijon një sipërfaqe shumë të butë, perfekte për të luajtur dhe shumë e sigurtë për të vegjlit tuaj kur janë në peridhuën që rrinë barkas, apo gati për të ecur. Materiali memory do t'ju ofrojë një ambjent të pastër dhe të fresket..

Dreamspace Carpet

Më shumë siguri dhe një ambjent i pastër gjatë lojës

Me një përmasë 100x150 cm dhe i kombinueshem me të gjitha produktet e linjes Dreamspace ky tapet do ti shtojë edhe më shumë bukurinë dhomës së gjumit të fëmijëve tuaja. Pjesa e poshtme e saj është me një material të veçante e cila nuk lejon rrëshkitjen, për të siguaruar që tapeti do të qëndrojë pa lëvizur për më shumë siguri. Mund te lahet me 30°C dhe do të qëndroj i pastër për vitet në vazhdim.

Dreamspace Carpet

Lejoni fëmijët të ëndërrojnë dhe të kapin yjet

Me një dizajn shumë të bukur dhe të veçantë linja Dreamspace është fantastike për të zhvilluar imagjinatën e fëmijeve tuaj. Dizanjuar nga Klavdija, fituese e konkursit internacional Dormeo, fëmijët tuaj do të flenë nën yje dhe ato nuk do të duan të lënë kurrë dhomën e tyre të bukur.

Dreamspace Bedding Set
Të dhëna teknike
Materiali 100% polyester, material memory
Përmasat 100x150 cm
lahet 30°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia