Nuk keni produkte në shportë

Provo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Kornizë Krevati Premium Dormeo

Photo
Video

Kornizë Krevati Dolce Premium me cilësi të lartë në ngjyrë gri luksoze dhe shume komode. Është shumë e lehtë për tu montuar. E garantuar që të mos kërcasin dhe të mos bëjnë zhurmë. Në dispozicion në 4 përmasa standarde: 90x200, 140x200, 160x200,180x200 cm.

Kornizë Krevati Premium Dormeo
54,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 1
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Informacione Shtesë
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Kornizë Krevati Dolce Premium me cilësi të lartë në ngjyrë gri luksoze dhe shume komode. Është shumë e lehtë për tu montuar. E garantuar që të mos kërcasin dhe të mos bëjnë zhurmë. Në dispozicion në 4 përmasa standarde: 90x200, 140x200, 160x200,180x200 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Ëndrra të ëmbla në një shtrat me 5 yje

Sillni pamjen luksoze të dhomave të hotelit me 5 yje në dhomën tuaj të gjumit me kornizën e krevatit Dolce Premium! Shtrati është pjesa kryesore e dhomës tuaj të gjumit dhe për këtë arsye duhet t'i kushtoni të njëjtën vëmendje cilësisë, si dhe modelit të tij. Korniza e krevatit Dolce me një ballë të lartë të mbuluar nga pëlhura me cilësi më të lartë vjen në një dizajn luksoz dhe tapiceritë luksoze ofrojnë një pamje dhe ndjesi unike.

Ngjyrë elegante në një model klasik

Korniza e krevatit Dormeo Dolce Premium është dizenjuar në një ngjyrë elegante gri të errët, për një pamje klasike luksoze. Shtrati qëndron në këmbë të larta 4 cm në ngjyrën përkatëse për qarkullim më të mirë të ajrit dhe mjedis të freskët gjumi. Dhe siç premton emri, ju do të ëndërroni ëndrrat më të ëmbla gjatë gjithë natës - falë ndërtimit të fortë nuk do të ketë asnjë kërcitje të zhurmshme kur të ktheheni.

Strukturë e fortë për netë të qeta

Për kornizën e krevatit Dolce Premium kemi zgjedhur materialet më të mira dhe më moderne në dispozicion. Është bërë nga grimcash me shkumë poliuretani dhe e mbuluar nga poliestër e cilësisë më të lartë. Për lehtësinë tuaj maksimale, korniza e krevatit vjen në 4 përmasa standarde për t'iu përshtatur dyshekut tuaj të vjetër ose për të akomoduar lehtësisht dyshekun e ri: 90x200 cm, 140x200 cm, 160x200 cm dhe 180x200 cm. Për këtë kornizë shtrati, ne ofrojmë një garanci 2 vjeçare.

Dormeo Dolce Premium Grey

Stabiliteti maksimal i mbështjellë me pamje luksoze

Korniza e krevatit Dolce sjell një pjesë të luksit në dhomën tuaj të gjumit dhe është shumë e lehtë për tu montuar - thjesht vidhosni së bashku 4 pjesë të shtratit. Për qëndrueshmëri maksimale të shtratit, ne kemi shtuar këmbët qendrore mbështetëse në dimensione më të mëdha të kornizës së shtratit (140, 160, 200 x 200) për të mbajtur fort ristelat dhe dyshekun.

198/178/158/108 cm

106 cm

223 cm

30 cm

22 cm

4 cm

Dormeo Dolce Premium Grey

8-9 cm

8-9 cm

Dormeo Dolce Premium Grey
Informacione Shtesë

Paketimi

Korniza e Krevatit Dolce është e paketuar në 2 pjesë. Paketimi zgjidhet me kujdes dhe bëhet në një mënyrë që lejon dërgesat përmes postës standarde.

Shënim: ristelat dhe dyshekët nuk janë të përfshira në çmim.

Të dhëna teknike
Materiali 100% polyester
Programi Dormeo Salloni
Përmasat Bedframes are available in 4 dimension: 90x200 cm, 140x200 cm, 160x200 cm and 180x200 cm.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star