Nuk keni produkte në shportë

Provo

Rrugice Clean & Protect Dormeo

Photo
Video

Ndaloni mikrobet & bakteret direkt në derën kryesore pa u futur në shtëpi me Dormeo Clean & Protect. Njëra anë e krijuar për të mbajtur dezinfektues, për të pastruar shpejt pjesën e poshtme të këpucëve, ndërsa tjetra përdoret për larjen & tharjen e tyre. Materiale të qëndrueshme, eko-miqësore, e sigurt për putrat e kafshëve shtëpiake. Për një shtëpi të pastër dhe të sigurt për familjen tuaj.

Rrugice Clean & Protect Dormeo
1,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opcion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Ndaloni mikrobet & bakteret direkt në derën kryesore pa u futur në shtëpi me Dormeo Clean & Protect. Njëra anë e krijuar për të mbajtur dezinfektues, për të pastruar shpejt pjesën e poshtme të këpucëve, ndërsa tjetra përdoret për larjen & tharjen e tyre. Materiale të qëndrueshme, eko-miqësore, e sigurt për putrat e kafshëve shtëpiake. Për një shtëpi të pastër dhe të sigurt për familjen tuaj.

Më shumë
Detajet e produktit

Ndaloni mikrobet dhe bakteret pa u futur në shtëpi

Bota jashtë mund të jetë e papastër, madje edhe këpucët më të pastra mund të sjellin mikrobe dhe baktere të padukshme në shtëpinë tuaj, ku ato mund të shumohen lehtësisht dhe të shkaktojnë sëmundje. Tani mund të siguroni që papastërtia, bakteriet dhe mikrobet nga jashtë të ndalohen në derën tuaj të jashtme me rrugicë Dormeo Clean & Protect efektive, të qëndrueshëm dhe të lehtë për t'u përdorur.

Dormeo Clean&Protect Mat

Tre hapa për një shtëpi të pastër dhe të sigurtë

Kjo rrugicë e thjeshtë por efektive ndihmon në mbajtjen e shtëpisë tuaj të pastër dhe pa mikrobe për familjen tuaj në tre hapa të thjeshtë:

 • 1
  Dormeo Clean&Protect Mat

  Vendosni dizifektant ose ndonjë solucion pastrues në njerën anë.

 • 2
  Dormeo Clean&Protect Mat

  Shkelni mbi të dhe fshini shollën e këpucëve.

 • 3
  Dormeo Clean&Protect Mat

  Shkelni në anën tjetër dhe pastrojeni, pastaj thajini këpucët.

E fortë për shtëpinë tuaj, i mirë për mjedisin

Rrugica është bërë nga materiale të qëndrueshme, rezistente dhe eko-miqësore, për shumë vite përdorim.

 1. Pjesa e poshtme është bërë nga ECO PVC, një material i fortë që mund të riciklohet lehtësisht në fund të jetëgjatësisë së tij të gjatë, dhe ka një sipërfaqe që nuk rrëshqet për të kapur me siguri çdo dysheme të fortë.
 2. Pjesa e sipërme është bërë nga fibra poliesteri dhe polipropileni të fortë, thithës dhe tharës të shpejtë, me veti natyrore anti-bakteriale dhe rezistente ndaj njollave për tu dukur si i ri.
1
2
Dormeo Clean&Protect Mat

Lehtësi në mirëmbajtje

Kur rrugica ka nevojë për pastrim, thjesht vendoseni nën ujë të rrjedhshëm, shpërlajeni dhe lëreni të thahet para se të ripërdorni përsëri dhe përsëri, duke i dhënë vlerë të madhe parave.

E sigurt për kafshët shtëpiake

Dormeo Clean & Protect është i shkëlqyeshëm edhe për personat që kanë kafshëve shtëpiake. Është praktike edhe për të pastruar putrat e mikut tuaj të vogël para se të hyni në shtëpi. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të siguroheni se përdorni ujë, ujë me sapun që është i përshtatshëm për kafshët shtëpiake ose dezinfektues për kafshët shtëpiake.

Dormeo Clean&Protect Mat

Tërheqëse, praktike dhe permase perfekte

Kjo rrugicë e jashtëzakonshme për të mbajtur shtëpinë tuaj të pastër vjen në një kombinim tërheqës të ngjyrave jeshile dhe gri, si dhe në një kombinim kafe. Në madhësi për të kapur të gjithë papastërtitë nga jashtë 83x30cm, dhe vetëm 0.8cm e trashë.

Dormeo Clean&Protect Mat
Të dhëna teknike
Materiali polistër, pvc
Përmasat 83x50x0,8cm
lahet lahet me dorë

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia