Nuk keni produkte në shportë

Provo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Kosh për rroba Dalia Dormeo

Photo
Video
-30%

Shtoni në koleksionin tuaj setin e aksesoreve Dormeo Dalia të dizajnuara bukur, praktike dhe për t'i dhënë banjës tuaj një pamje elegant, në ngjyrë jeshile të freskët ose kafe të butë. Seti përfshin treshen klasike dhe të gjithanshme të pjatës së sapunit, pompë për sapun të lëngshëm dhe gotën është bërë nga poliresina e qëndrueshme me detaje prej druri për një dizajn të sofistikuar, modern.

Kosh për rroba Dalia Dormeo

Çmimi: 1,190 Lekë


Oferta: 833 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 1
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Shtoni në koleksionin tuaj setin e aksesoreve Dormeo Dalia të dizajnuara bukur, praktike dhe për t'i dhënë banjës tuaj një pamje elegant, në ngjyrë jeshile të freskët ose kafe të butë. Seti përfshin treshen klasike dhe të gjithanshme të pjatës së sapunit, pompë për sapun të lëngshëm dhe gotën është bërë nga poliresina e qëndrueshme me detaje prej druri për një dizajn të sofistikuar, modern.

Më shumë
Detajet e produktit

Pastërti, rregull dhe një ambjent i organizuar me një shportë tërheqëse dhe praktike

Dhoma juaj e gjumit dhe banja janë rrëmujë, me rroba të palara të grumbulluara në dysheme? Tani ju mund të organizoheni me një kosh për rroba, në madhësinë e duhur për të mbajtur nën kontroll rrobat dhe sendet e tjera, me një dizajn të pastër dhe të freskët që duket shkëlqyeshëm kudo.

Dormeo Dalia Laundry Basket

Magazinim fleksibël kudo që ju nevojitet

Megjithëse është projektuar me teper per mbeldhjen e rrobave te palara, kjo shportë e lartë 50 cm, me një diametër 33 cm dhe dy doreza mbajtëse, është një zgjidhje e shkëlqyeshme për tu përdorur në të gjithë shtëpinë.

  • Për peshqirët ose çarçafët
  • Për lodrat e fëmijëve
  • Për rrobat e sezonit të ardhshëm
  • Për aksesorët e kafshëve shtëpiake
  • Për koleksionin e revistave ose librave
  • Për çdo gjë që ju mund t'ju duket e arsyeshme
Dormeo Dalia Laundry Basket

Materiale me cilësi të lartë

Shporta është e ndërtuar me material të fortë, e qëndrueshme i reziston njollave dhe pastrohet lehtë me një leckë të lagur ose larje me dore, nëse është e nevojshme. Dy doreza të forta e bëjnë të lehtë lëvizjen, ndërsa dizajni i palosshëm do të thotë se është ideal për studentët dhe kamping.

Dormeo Dalia Laundry Basket

Dy ngjyra dhe një dizajn i këndshëm

Koshi i rrobave dhe i disponueshme në dy ngjyra klasike, kafe të ngrohtë dhe jeshile të freskët, secila me një dizajn dyngjyrësh të frymëzuar nga natyra.

Dormeo Dalia Laundry Basket

Pjesë e koleksionit ekskluziv Dalia

Pjesë e koleksionit ekskluziv Dalia të Dormeo, ju mund të kompletoni setin me peshqir, rrugicë për banjë, shportë rrobash dhe një set aksesor tre-copë, për të sjellë një pamje krejt të re në banjën tuaj.

Dormeo Dalia Laundry Basket
Të dhëna teknike
Linja Dormeo Bath
Materiali pambuk, polistër
Programi Dormeo Banjo
Përmasat 50cm x 33cm
lahet lahet me dorë

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star