Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Robdishan Dalia Dormeo

Photo
Video
-50%

Të gjithëve na pëlqen të dalim nga dushi dhe të mbështillemi me një robdishan të plotë, luksoz, duke shijuar ndjenjën e një komoditeti të pastër që vjen nga fibrat e pambukut shumë thithëse, super të buta ndaj lëkurës. Këtë sezon, trajtojini veten me një robdishan me cilësi spa dhe azhornoni rutinën tuaj të përditshme me një kënaqësi të shtuar. Dy ngjyra, dy stile dhe pesë përmasa.

Robdishan Dalia Dormeo

Çmimi: 4,990 Lekë


Oferta: 2,495 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Të gjithëve na pëlqen të dalim nga dushi dhe të mbështillemi me një robdishan të plotë, luksoz, duke shijuar ndjenjën e një komoditeti të pastër që vjen nga fibrat e pambukut shumë thithëse, super të buta ndaj lëkurës. Këtë sezon, trajtojini veten me një robdishan me cilësi spa dhe azhornoni rutinën tuaj të përditshme me një kënaqësi të shtuar. Dy ngjyra, dy stile dhe pesë përmasa.

Më shumë
Detajet e produktit

Kënaqësia e thjeshtë e një robdishani

Janë kënaqësitë e thjeshta që janë më të mirat, dhe më të lehtat për të bërë pjesë të rutinës tuaj të përditshme. Tani mund të bëni dushin edhe më luksoze dhe relaksuese me një robdishan super të butë, ultra-thithëse, të dizajnuar me stil dhe të bërë nga 100% pambuk natyral.

Dhurata perfekte për këtë sezon

Me netët e dimrit që zgjaten, është koha të mendoni për dhurata për veten dhe të dashurit tuaj që do ta bëjnë qëndrimin në shtëpi më të këndshëm, më relaksues.

Dormeo Dalia Bathrobe

Ideale për t'u çlodhur në shtëpi

Ndërsa robdishanët përdoren më shpesh pas dushit ose banjës, pasi të vishni një robdishan super të butë dhe të rehatshëm Dalia së shpejti do të gjeni përdorime të tjera. Ideale kur shijoni një mëngjes të vonë gjatë fundjavës, për të veshur pizhame dhe për t'u çlodhur në divan pas një dite të gjatë, ose në çdo kohë kur punoni nga shtëpia. Vishni një robdishan dhe së shpejti do të ndiheni të relaksuar dhe të qetë, pavarësisht nga koha e ditës.

100% pambuk natyral, për butësi, forcë dhe qëndrueshmëri

Robdishanet janë me material 100% pambuku, me fijet e buta, të ngrohta dhe thithëse të thurura në një material të plotë, e cila ndihet e mrekullueshme edhe në prekje. Tharje e shpejtë, jo alergjike dhe rezistente ndaj pluhurit, një robdishan pambuku është zgjidhja më e mirë për këdo me lëkurë të ndjeshme, ose që thjesht dëshiron të përkëdhelë veten pas një dite të gjatë.

Dormeo Dalia Bathrobe

Dy ngjyra, dy stile dhe pesë përmasa

Robdishan Dormeo Dalia është në dispozicion në dy ngjyra të buta, relaksuese, secila me stilin e vet të ndryshme. Robdishani i ngrohtë ngjyrë bezhë vjen në masë S, M dhe L, me dy xhepa përpara dhe një kapuç, perfekte për të ndihmuar në tharjen e flokëve ose për të mbajtur kokën pak më të ngrohtë. Robdishani i butë gri vjen në masë L, XL dhe XXL, dhe gjithashtu ka xhepa përpara, por një jakë në vend të kapuçit, për një pamje më të butë dhe të hijshme. Robdishanët lahen në lavatriçe në 60 °C, me ngjyra dhe tharje të shpejtë.

Dormeo Dalia Bathrobe

Pjesë e koleksionit ekskluziv Dalia

Pjesë e koleksionit ekskluziv Dalia të Dormeo, ju mund të kompletoni setin me peshqir, rrugicë për banjë, shportë rrobash dhe një set aksesor tre-copë, për të sjellë një pamje krejt të re në banjën tuaj.

Dormeo Dalia Bathrobe
Të dhëna teknike
Linja Dormeo Bath
Materiali 100% cotton
Programi Dormeo Banjo
Përmasat S, M, L
lahet 60°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star