Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Varg me drita Dormeo

Photo
Video
-50%

Për më shumë magji në kopshtin tuaj, tarracën, oborrin e shtëpisë ose ballkonin me një tel 315cm me 20 drita LED në topa kacavjerrëse. Një aksesore për dekorin e shtëpisë tuaj që do të sjellë një ambient të ri, relaksues kudo që t'i vendosni. Krijoni menjëherë një hapësirë më të rehatshme, qetësuese kudo që keni nevojë, brenda ose jashtë, në shtëpi ose kur bëni kamping.

Varg me drita Dormeo

Çmimi: 1,290 Lekë


Oferta: 645 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 3
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Për më shumë magji në kopshtin tuaj, tarracën, oborrin e shtëpisë ose ballkonin me një tel 315cm me 20 drita LED në topa kacavjerrëse. Një aksesore për dekorin e shtëpisë tuaj që do të sjellë një ambient të ri, relaksues kudo që t'i vendosni. Krijoni menjëherë një hapësirë më të rehatshme, qetësuese kudo që keni nevojë, brenda ose jashtë, në shtëpi ose kur bëni kamping.

Më shumë
Detajet e produktit

Ktheni çdo hapësirë në një cep komod

Të gjithë kemi kaluar shumë kohë në shtëpi kohët e fundit dhe kemi mësuar se krijimi i një mjedisi komod është i rëndësishëm për mirëqenien tonë fizike dhe mendore. Dekori i duhur mund ta bëjë shtëpinë apo apartamentin tuaj, një vend për t'u çlodhur, relaksuar dhe shijuar kohën vetëm ose me familjen dhe miqtë, duke harruar shqetësimet e ditës dhe duke u përqëndruar në atë që është e rëndësishme në jetë. Tani mund të sillni magji në hapësirat tuaja të preferuara, brenda ose jashtë, në shtëpi ose në rrugë, me Dormeo Cozy Rattan Lights String.

Dritë e butë

Ndriçimi ndryshon karakterin e një hapësire, duke e bërë atë të duket dhe ndjehet ndryshe, duke ndikuar në gjendjen tonë shpirtërore dhe duke krijuar atmosferën perfekte për të punuar, luajtur ose relaksuar. Dritat mundësohen nga bateritë 2AA, të papërfshira, dhe kështu mund të përdoren kudo, brenda ose jashtë, plotësisht i lëvizshëm dhe me prekjen e një butoni.

  • Përdorni në kopsht, në tarracë ose ballkon.
  • Vendosni si drita në dhomën tuaj të ndenjes për të dhënë një ndjenjë të relaksuar pa mbingarkuar televizorin.
  • Jepini një elegancë të rafinuar një feste, darke ose një vakti romantik.
  • Varini në dhomën e gjumit të një fëmije për një dritë të lezetshme nate.
  • Bëni kamping për një natë magjike në ambiente të jashtme.

Forca natyrore dhe eleganca e palmave kacavjerrëse

Është një material krejt natyral, eko-miqësor, i bërë nga ngjitje e hardhisë. Lehtësia dhe forca e saj nënkuptojnë se është përdorur prej kohësh për produktet që enden me thurje.  Vargu 315 cm është zbukuruar me 20 topa, me diametër 5 cm që bëjnë një zbukurim interesant edhe kur janë të fikura. Ndizni dhe drita e ngrohtë LED e bardhë brenda secilit top jep një shkëlqim qetësues që do ta bëjë çdo vend më tërheqës dhe elegant.

Lehtësi për t’u përdorur dhe mirëmbajtur

E prodhuar me materiale shumë cilësore nuk ka nevojë për kujdes të shtuar për tu mirëmbajtur, thjesht fshijeni me një leckë të thjeshtë, ujë të ngrohtë dhe sapun të zakonshëm për larjen e enëve kur është e nevojshme.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star