Nuk keni produkte në shportë

Provo

Palet Dormeo

Photo
Video

Krijoni këndin tuaj komod eko-miqësor, brenda ose jashtë, me koleksionin Dormeo Cozy Cushion, një paletë druri 100%. Me material shumë cilësor bredh Norvegjez, qëndrueshmëri dhe mbrojtje kundër kalbjes dhe kërpudhave, për jetësi në përdorim.  Duke vendosur jastekët mund të kthehet në një krevat, divan ose hapësirë për qetësi në shtëpinë/kopshtin tuaj, dhe ridizenjoheni atë sa herë që dëshironi.

Palet Dormeo
6,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkti mund të poroistet, dorëzimi pas 2 muajsh.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Krijoni këndin tuaj komod eko-miqësor, brenda ose jashtë, me koleksionin Dormeo Cozy Cushion, një paletë druri 100%. Me material shumë cilësor bredh Norvegjez, qëndrueshmëri dhe mbrojtje kundër kalbjes dhe kërpudhave, për jetësi në përdorim.  Duke vendosur jastekët mund të kthehet në një krevat, divan ose hapësirë për qetësi në shtëpinë/kopshtin tuaj, dhe ridizenjoheni atë sa herë që dëshironi.

Më shumë
Detajet e produktit

Bëni shtëpinë tuaj më të rehatshme

Të gjithëve na është dashur të kalojmë më shumë kohë në shtëpi gjatë vitit të fundit dhe mësuam se janë komoditetet e vogla ato që na bëjnë të ndiheni më mirë dhe më të qetë. Prandaj, trajtojeni veten dhe familjen tuaj në një mënyrë të re për t'u çlodhur me koleksionin DORMEO COZY CUSHION, një set jastëkësh dhe paletash të cilat mund ti kombinoni për të rregulluar stilin e shtëpisë tuaj.

Krijoni këndin tuaj komod

Koleksioni bazohet në idenë e fleksibiliteti, rehatisë së personalizuar, me një set prej tre jastekë me madhësi të ndryshme si dhe paleta për të berë vëndin tuaj edhe me komod. Thjesht zgjidhni jastëkët që dëshironi, në ngjyrë gri të errët ose të çelët, dhe vendosini në dysheme, në një divan ose shtrat. Shtrojini mbi paletat e krijuara posaçërisht, të  cilat shiten veçmas, për të bërë këndin tuaj sipas dëshirës.

Mobiljet me paleta, një trend i ri eko-miqësore

Rivendosja e të gjitha paletave prej druri natyrore është një mënyrë eko-miqësore për të sjellë një stil modern dhe të përballueshëm në shtëpinë tuaj. Dizajni modular i paletave dhe jastëkëve do të thotë që ju mund të ndryshoni shpejt dhe me lehtësi mënyrën e vendosjes së tyre.

 

Gjeni paletën tuaj, ose blini një të re

Nëse paleta juaj e përdorur nuk është e përshtatshme për tu përdorur, mund të blini një të re me bredh Norvegjez me cilësi të lartë 100%. Me një ngjyrë që varion nga e bardha kremoze në të verdhën e lehtë, siguron një bazë tërheqëse për jastëkët. Një trajtim special i nxehtësisë me temperaturë të lartë, i kryer në një mjedis me oksigjen të ulët për të parandaluar djegien, e bën drurin më të fortë dhe më të qëndrueshëm, ndërsa shkatërron lëndët ushqyese dhe e bën atë rezistent ndaj kalbjes dhe kërpudhave.

Përmasa të përshtatshme për  koleksionin Cozy

Paletat prej druri janë në dispozicion në përmasë 120x80x12.8 cm, ndërsa jastëkët, në ngjyrë gri të errët ose të lehtë, janë në dispozicion në 3 madhësi. Jastëk për tu ulur madhësia L afërsisht. 120 x 80 x 16 cm; jastëk mbështetës madhësia M afërsisht. 120 x 45 x 16 cm; dhe jastëk mbështetës madhësia S, afërsisht. 65 x 45 x 16 cm.

Të dhëna teknike
Materiali spruce wood
Pesha maksimale e përdoruesit 700kg
Programi Dormeo Salloni
Përmasat 120x80x12,8cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia