Nuk keni produkte në shportë

Provo

E Premte 13

E Premte 13 - Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

deri -70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Rrugicë për tualet Coral 50X70cm Dormeo

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-70%

Rugicë për tualet me një strukture dhe dizajn 3D në pjesën e sipërme e cila jo vetëm do t'ju dhurojë ndjesinë sikur po ecni buzë detit, por gjithashtu do ti japë një pamje tjetër tualetit tuaj.

 • përmasa 50x70cm
 • i disponueshëm në 4 ngjyra
 • me material memory
 • dizajn 3D
Rrugicë për tualet Coral 50X70cm Dormeo

Çmimi: 2,490 Lekë


Oferta: 750 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Rugicë për tualet me një strukture dhe dizajn 3D në pjesën e sipërme e cila jo vetëm do t'ju dhurojë ndjesinë sikur po ecni buzë detit, por gjithashtu do ti japë një pamje tjetër tualetit tuaj.

 • përmasa 50x70cm
 • i disponueshëm në 4 ngjyra
 • me material memory
 • dizajn 3D
Më shumë
Detajet e produktit

Rehati dhe luks

Rrugicë për tualetin e cila do t'ju jap kënaqesinë që kur të dilni nga dushi dhe të hidhni hapat mbi butësinë dhe luksin që ajo ofron. Dizenjuar për të gjithë ju që dëshironi të përjetoni një eksperiencë sikur të ishit në një qëndër spa.

Materiali memory përshtatet me konturet e shputave tuaja. Materiali memory në rrugicën e e tualetit Dormeo i përgjigjet pozicionit, temperaturës dhe përshtatet më së miri duke ofruar sa më shumë rehati, ngrohtësi dhe butësi për këmbët tuaja. Ajo do t'ju ofrojë një ambjent të freskët dhe të pastër.

Material që nuk lejon rrëshkitjen

Në pjesën e poshtme të saj ajo është e krijuar me një material i cili nuk lejon rrëshkitjen, që është zgjidhja perfekte për të gjitha sipërfaqet, për më shumë siguri. Gjithashtu është e përshtatshme edhe për sipërfaqe të cilat kanë ngrohje qendrore e cila është e instaluar në dysheme.

Përshtatet në mënyre perfekte me shputat e këmbëve

Materiali memory përshtatet me konturet e shputave tuaja. Materiali memory në rrugicën e e tualetit Dormeo i përgjigjet pozicionit, temperaturës dhe përshtatet më së miri duke ofruar sa më shumë rehati, ngrohtësi dhe butësi për këmbët tuaja. Ajo do t'ju ofrojë një ambjent të freskët dhe të pastër.

Mbulesa e saj është e përbërë nga një material i cili përthith lagështinë dhe thahet shpejt, pjesët anësore të saj janë të trajtuara me CleanEffect®, e cila vepron kundër-bakterieve dhe pluhurave, për të siguruar higjenë dhe freski maksimale.

Ngjyra të këndshme

E disponueshme në ngjyrat: Jeshile, Lejla, Bezhë dhe Bojëqielli.

Të dhëna teknike
Programi Dormeo Banjo
Përmasat 50x70 cm
lahet 30°C

Vlerësimet e klientëve 1 Vlerësime

4

1 Vlerësime

Produktet 1

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Angela Parvulescu

www.dormeo.ro

o parere proasta
De ce nu spuneti ce dimensiuni are?
RE:
Buna ziua! In secțiunea "informatii tehnice" regăsiți informațiile tehnice inclusiv dimensiunile covorului. Acestea sunt 50x70

Produktet 1

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë