Black Friday Veror?

Black Friday Veror? Mos humbisni çmimet marramëndëse

Mos humbisni çmimet marramëndëse

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Jorgan Comfy Relax Dormeo

Photo
Video

Jorgan komod dhe i ngrohtë Dormeo,butësi dhe rehati që vjen nga fibrat elastike memo të avancuara Wellsleep®. Kjo teknologji inovative reagon ndaj trupit tuaj për të siguruar një natë të plotë gjumi të thellë dhe qetësues, si një përqafim i butë. Jorgani ka trajtim anti-bakterial, anti-mikrob dhe anti-pluhur për freski maksimale. Mund të lahet në lavatriçe në 60° dhe është i disponueshme në dy madhësi.

Jorgan Comfy Relax Dormeo
6,490 Lekë
Transporti Falas
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 1
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Jorgan komod dhe i ngrohtë Dormeo,butësi dhe rehati që vjen nga fibrat elastike memo të avancuara Wellsleep®. Kjo teknologji inovative reagon ndaj trupit tuaj për të siguruar një natë të plotë gjumi të thellë dhe qetësues, si një përqafim i butë. Jorgani ka trajtim anti-bakterial, anti-mikrob dhe anti-pluhur për freski maksimale. Mund të lahet në lavatriçe në 60° dhe është i disponueshme në dy madhësi.

Më shumë
Detajet e produktit

Gjumë i mirë me një jorgan super të rehatshëm

Si të gjithë aksesorët e dhomës së gjumit, ju duhet të zëvendësoni edhe jorganin tuaj çdo dy vjet për të mbajtur mjedisin e freskët, të shëndetshëm dhe higjienik që ju dhe familja juaj meritoni. Tani ju mund ta kënaqni veten me dizajnin më të fundit të jorganit nga Dormeo, me një jorgan ultra-komod Comfy Relax, të mbushur me fibra elastike memo të përparuara Wellsleep® për një gjumë të mirë çdo ditë.

Dormeo Comfy Relax Duvet

Pse zgjedhja e jorganit të duhur është e rëndësishme

Kur biem në gjumë trupi qetësohet, prandaj është e rëndësishme të keni një jorgan që mund t'ju mbajë në temperaturën e duhur për të siguruar një natë të plotë të gjumit qetësues, relaksues, duke ju lënë të zgjoheni të freskët dhe të gatshëm të përballeni me ditën, me një mendje më të lumtur dhe një trup më të shëndetshëm. Ndjesia e jorganit është gjithashtu e rëndësishme, dhe ky jorgan është i butëdhe ajroset lehtesisht, do ta bëjë vajtjen në shtrat një kënaqësi, duke ju ndihmuar të relaksoheni dhe të bini në gjumë natyrshëm.

Dormeo Comfy Relax Duvet

Fibra te reja te avancuara Wellsleep® memo elastike

Jorgani Dormeo Comfy Relax është me mbushje të fibrave elastike memo të avancuara Wellsleep®. Ky material i përparuar sillet në një mënyrë të ngjashme me materialin memory, me fibra të çlirimit të ngadaltë që përshtaten me formën dhe presionin e trupit tuaj, duke kombinuar një butësi të lehtë dhe të ajrosur me komoditetin e një përqafimi të butë. Karakteristikat e shkëlqyera termike të fibrave, thithjen minimale të lagështisë, ajrosja e madhe, rezistenca ndaj njollave dhe mykut e bëjnë ideale për t'u përdorur në një jorgan.

Dormeo Comfy Relax Duvet

Shumë e butë, njesi mëndafshi

Modeli klasik i mbushur me tegela siguron një shpërndarje të barabartë të mbushjes, me një vëllim që jep një ndjenjë të lezetshme, sikur të ishte me pupla, për luksin dhe komoditetin e përditshëm. Mbulesa përmirësohet me mikrofibra që japin një ndjesi të butë si mendafshi.

Dormeo Comfy Relax Duvet

Higjenë më e mirë, për gjumë më të mirë

Jorgani ka një trajtim anti-bakterial, anti-mikrob dhe anti-pluhur për të siguruar freski dhe rehati maksimale për ata me alergji dhe lëkurë të ndjeshme, dhe lahet plotësisht në lavatriçe në 60°. Është në dispozicion në dy madhësi, 140x200 dhe 200x200cm.

Dormeo Comfy Relax Duvet
Të dhëna teknike
Linja Dormeo Vitality
Mbulesa 100% polyester
Mbulesë Anti-Bakteriale Po
Mbushja 100% polyester (new technology Wellsleep® advanced memo elastic fibers)
Programi Dormeo Fjetja
Përmasat 140 x 200; 200 x 200

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë