Nuk keni produkte në shportë

Provo

Festat e Fundvitit

Festat e Fundvitit

Zgjidhni dhuratat ideale për këto festa

DERI
-70%
Oferta të vlefshme:
[banner_timer]
 

Uljet Black Friday

Uljet Black Friday

Dita e Fundit e ofertave

-80%
Ofertat të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Jastëk Clarissa 60x80 cm Dormeo

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-71%
Jastëku Dormeo Clarissa do të përmirësojë gjumin tuaj gjatë natës, pasi do ti japë mbështetjen e duhur kokës dhe qafës në vëndet ku është më shumë e domosdoshme.
Jastëk Clarissa 60x80 cm Dormeo

Çmimi: 3,490 Lekë


Oferta: 1,012 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë
Jastëku Dormeo Clarissa do të përmirësojë gjumin tuaj gjatë natës, pasi do ti japë mbështetjen e duhur kokës dhe qafës në vëndet ku është më shumë e domosdoshme.
Më shumë
Detajet e produktit

Jastëku Dormeo Clarissa  do të përmirësojë gjumin tuaj gjatë natës, pasi do ti japë mbështetjen e duhur kokës dhe qafës në vëndet ku është më shumë e domosdoshme. 

Mikrofibrat e avancuara Wellsleep®  janë një rezultat i kërkimeve shkencore. Këto mikrofibra të buta dhe të lehta kanë një strukturë speciale e cila lejon krijimin e xhepave të vegjël të ajrit që bëjnë të mundur shtimin e volumit të jastëkut, duke siguruar rehati dhe një gjumë shplodhes.

Karakteristikat e pambukut qëndrushmeri dhe fortësi janë kombinuar më së miri dhe do t'ju ofrojnë të gjitha avantazhet për të cilat ju keni nevojë. Materialet natyrale të përdorura në këllëfin e jastëkut janë shumë të buta dhe shumë miqësore për lëkurën.

Ky jastëk rekomandohet për të gjithë ata që:

  • dëshriojnë të rregullojnë vetë lartësinë e jastëkut
  • preferojnë butësi dhe qëndrueshmeri
  • dëshirojnë të lajnë shpesh jastëkun e tyre

Jastëku është me zinxhir në pjesën anësore dhe ju mund te hiqni ose shtoni mbushjen sipas preferencës tuaj. Kjo ju mundëson juve të rregulloni lartësinë dhe fortësinë në bazë të nevojave tuaj.

MATERIALI: 

Materiali: 100% pambuk 
Mbushja e brëndshme: 100% poliester (Mikrofibra te avancuara wellsleep®)
Materiali i këllëfit: 100% poliester (Mikrofibra te avancuara wellsleep®)

Përmasa: 60x80 cm

Të dhëna teknike
Bërthama 100% polyester (wellsleep® advanced micro fibers)
Forma e jastëkut klasik
Mbulesa 100% cotton
Programi Dormeo salloni
Përmasat 60x80cm
lahet 40°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star