Nuk keni produkte në shportë

Provo

Çarçaf me llastik Dormeo Clarissa

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-70%

Çarçafi Dormeo Clarissa me material 100% pambuk, mund të lahet në lavatriçe me 40°C. Ky çarçaf me llastik është i disponueshëm vetëm në ngjyrë të bardhë dhe në përmasë 90x200cm.

Çarçaf me llastik Dormeo Clarissa

Çmimi: 1,990 Lekë


Oferta: 597 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Çarçafi Dormeo Clarissa me material 100% pambuk, mund të lahet në lavatriçe me 40°C. Ky çarçaf me llastik është i disponueshëm vetëm në ngjyrë të bardhë dhe në përmasë 90x200cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Luksoz dhe i butë kjo është mënyra e vetme për të përshkruar këtë çarçafë të bukur Dormeo Clarissa.

Çarçafi Dormeo Clarissa ka një brez elastik të fshehur rreth e qark tij për tu përshtatur më së miri dhe për të qënduruar pa levizur gjatë natës. Ky është qëllimi kryesor i çarçafëve me zinxhir.

Me material 100% pambuk. Mund të lahet në lavatriçe me 40°C.

Ky çarçaf me llastik është i disponueshëm vetëm në ngjyrë të bardhë dhe në përmasë 90x200cm.

Të dhëna teknike
Programi Dormeo Salloni

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia