Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Peshqir Charming Dormeo

Photo
Video

Shijoni luksin e një peshqiri të trashë dhe të plotë dhe mbështilluni me rehati sa herë që dilni nga banja ose dushi. 100% pambuk tërësisht natyral që është super i butë në prekje dhe me një trashësi 500 gsm që sjell përkëdheljen e një spa në shtëpinë tuaj. I disponueshme në ngjyrë bezhë dhe blu, me një dizajn klasik me thurje përgjatë kontureve . Vjen në tre madhësi, lahet në 60°C.

Peshqir Charming Dormeo
Nga 990 Lekë Deri në
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Shijoni luksin e një peshqiri të trashë dhe të plotë dhe mbështilluni me rehati sa herë që dilni nga banja ose dushi. 100% pambuk tërësisht natyral që është super i butë në prekje dhe me një trashësi 500 gsm që sjell përkëdheljen e një spa në shtëpinë tuaj. I disponueshme në ngjyrë bezhë dhe blu, me një dizajn klasik me thurje përgjatë kontureve . Vjen në tre madhësi, lahet në 60°C.

Më shumë
Detajet e produktit

Jepini banjës tuaj një pamje luksoze me peshqiret Charming!

Nëse jeni duke përdorur peshqir të vjetër, të hollë dhe të ashpër që irritojnë lëkurën, ndoshta është koha për përmirësimin më të thjeshtë dhe më të lirë të banjës – një set të ri peshqirësh të bërë nga pambuk super i butë dhe me një dizajn të thjeshtë klasik . Është mënyra më e lehtë për të sjellë rehati dhe stil shtesë në banjën tuaj dhe për të ndihmuar në shndërrimin e shtëpisë tuaj në një oaz qetësie ku ju dhe familja juaj mund të pushoni dhe relaksoheni.

Kënaqësi, pastërti dhe thjeshtësi për t'u shijuar çdo ditë

Ne të gjithë e duam një dush të ngrohtë ose një banjë të gjatë e relaksuese, duke u përgatitur për ditën ose duke u çlodhur në fund të saj. Tani mund të siguroheni që ndjenja e pastërtisë, qetësisë dhe rehatisë së sigurt të zgjasë edhe më gjatë me një peshqir të freskët dhe fibrat e tij të pasura, absorbuese të bëra nga pambuk 100% natyral.

I butë dhe shumë i këndshëm në prekje

Çdo peshqir është bërë nga 100% pambuku natyral për butësi, forcë dhe përthithje të qëndrueshme. Fijet e plota të këtij materiali natyrisht hipoallergjik ndjehen luksoze kundër lëkurës dhe thithin ujë, në mënyrë që të mund të thaheni shpejt, lehtë dhe pa fërkim ose acarim. Dilni nga banja ose dushi dhe shijoni ndjenjën e fibrave të freskëta dhe të buta me një trashësi të plotë 500 gsm, me gjithë luksin e një spa në shtëpinë tuaj.

Një dizajn klasik, në dy ngjyra dhe tre madhësi

Peshqirët Charming të Dormeo vijnë në dy ngjyra klasike, blu dhe bezhë, dhe përfunduar me bordure klasike përgjatë kontureve, një shenjë tradicionale e cilësisë që siguron që peshqirët do të vazhdojnë të duken dhe të ndjehen mirë për vite me rradhë. Peshqirët janë në dispozicion në tre madhësi, 30x50 cm, 50x100cm dhe 70x140cm, janë me ngjyra dhe mund të lahen në 60°C për të siguruar higjenën maksimale. Thahen shpejt për të parandaluar mykun dhe aromat.

Të dhëna teknike
Linja Dormeo Essence
Programi Dormeo Salloni

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë