Nuk keni produkte në shportë

Provo

Çarçaf me llastik Dormeo Una

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-80%

Çarçaf me llastik Una është i thjeshtë dhe në ngjyrat e këndshme të pastelit të cilat do ti shtojnë stilin dhomës tuaj. Me llastik i cili ndihmon që çarçafi të mos lëvizë. Lehtësi në larje dhe hekurosje. Material i butë dhe cilësor pambuk. Përmasa të ndryshme. I disponueshëm në 5 ngjyra. Lahet në 40°C.

Çarçaf me llastik Dormeo Una

Çmimi: 2,690 Lekë


Oferta: 538 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Çarçaf me llastik Una është i thjeshtë dhe në ngjyrat e këndshme të pastelit të cilat do ti shtojnë stilin dhomës tuaj. Me llastik i cili ndihmon që çarçafi të mos lëvizë. Lehtësi në larje dhe hekurosje. Material i butë dhe cilësor pambuk. Përmasa të ndryshme. I disponueshëm në 5 ngjyra. Lahet në 40°C.

Më shumë
Detajet e produktit

Shtojini elegancën dhe rehatinë dhomës tuaj

Çarcafi Dormeo Una me material 100% pambuk percale do t'ju sigurojë komfortin dhe rehatinë e duhur gjatë gjithë natës. Ky çarçaf është shumë i butë, i rehatshëm dhe elastik. Në këtë mënyrë ai do të qëndroj i puthitur me dyshekun tuaj dhe nuk do t'ju bezdisë gjatë gjumit.

Ju mund të kombinoni çarçafin Una me produktet e tjera të linjës Dormeo për të krijuar sipas dëshires tuaj pamjen e dhomës së gjumit.

Ngjyra dhe përmasa të ndryshme

  • Lejla
  • Jeshile
  • Blu
  • Pana

Përmasat: 90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200

Materiale të cilësisë së lartë

Çarçafi Dormeo Una është i prodhuar me materiale cilësore pambuk percale i cili është shumë i butë dhe ajroset lehtësisht dhe ka nje pamje tërheqëse për syrin. Falë përdorimit të materaileve cilësore ky çarçaf mund të mirëmbahet dhe mund të hekuroset lehtësisht.

Të dhëna teknike
Funksione Shtesë Llastik elastik në cepa.
Materiali pambuk percale
Ngjyrat e disponueshme Blu, E Bardhë, Fildisht, Jeshile, Lejla
Programi Dormeo Salloni
lahet 40°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia