Nuk keni produkte në shportë

Provo

Çarçaf me llastik Policoton Dormeo

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-80%

Çarçaf me llastik policoton me material pambuk shumë i butë dhe i rehatshëm. Me llastik rreth e qark, i cili e ndihmon të qëndrojë mirë dhe të mos lëvizë. Përmasa të ndryshme. 6 ngjyra: e bardhë, bezhë, e verdhe, rozë, jeshile, blu. Lahet në 40 ℃.

Çarçaf me llastik Policoton Dormeo

Çmimi: 2,190 Lekë


Oferta: 438 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Çarçaf me llastik policoton me material pambuk shumë i butë dhe i rehatshëm. Me llastik rreth e qark, i cili e ndihmon të qëndrojë mirë dhe të mos lëvizë. Përmasa të ndryshme. 6 ngjyra: e bardhë, bezhë, e verdhe, rozë, jeshile, blu. Lahet në 40 ℃.

Më shumë
Detajet e produktit

Material i butë dhe cilesorë

Nje pjese pa te cilen ju nuk mund te beni dot asgje. Carcafi me llastik policoton eshte shume i bute dhe i rehatshem, dhe gjithashtu edhe shume rezisten per shkak te perzjerjen se pambukut dhe poliestres. Elasik, ky carcaf do te pershtatet me se miri me dyshekun tuaj dhe do te qendoroj i drejte dhe nuk do te levize.

Ju mund te kombinoni ngjyrat e ketij çarçafi edhe me setet e tjere te kellefeve nga linja Dormeo per ti shtuar gjallerine dhe ngjyrat dhomes tuaj.

Perzjerja e materialeve speciale per me shume rehati

Carcafi Dormeo Policoton eshte i prodhuar nga perzjerja e materialit te bute te pambukut dhe poliestres.

Avantazhet:

 • material i butë
 • materiale cilesore
 • pambuk dhe poliester
 • cepa të thellë e bëjnë me të hehtë per tu vendosur

DORMEO FITTED SHEET POLYCOTTON

Informacione Shtesë

Rekomandohet për:

 • mbrojtjen e të gjithë llojeve të dyshekëve, jorganëve dhe jastëkëve
 • dizenjuar për dysheket linjes Dormeo
 • të gjithë ata që duan të ndjejne butësinë natyrale
 • të gjithë ata qe duan te carcaf te cilet vendosen lehtesisht dhe pershtaten me se mire me dyshekun
Të dhëna teknike
Funksione Shtesë Llastik elastik në cepa.
Materiali pambuk, polistër
Ngjyrat e disponueshme Bezhë, Blu E Hapur, E Bardhë, E Verdhë, Jeshile, Rozë
Programi Dormeo Fjetja
lahet 40°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia