Nuk keni produkte në shportë

Provo

Çarçaf me llastik Dormeo Natural touch

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-80%

Çarçaf me llastik Natural Touch, elegant e luksoz, një vlerë e  shtuar në dhomën tuaj të gjumit. Prodhuar me material 100% pambuk. 3 ngjyra të disponueshme. I përshtatshëm për të gjithë dyshekët me lartësi deri në 22cm. Shumëllojshmëri përmasash. Lahet në 40°C.

Çarçaf me llastik Dormeo Natural touch

Çmimi: 2,990 Lekë


Oferta: 598 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Çarçaf me llastik Natural Touch, elegant e luksoz, një vlerë e  shtuar në dhomën tuaj të gjumit. Prodhuar me material 100% pambuk. 3 ngjyra të disponueshme. I përshtatshëm për të gjithë dyshekët me lartësi deri në 22cm. Shumëllojshmëri përmasash. Lahet në 40°C.

Më shumë
Detajet e produktit

Shtojini elegancën dhe komfortin dhomës tuaj

Çarcafi Dormeo natural touch me material 100% pambuk saten do t'ju sigurojë komfortin dhe rehatinë e duhur gjatë gjithë natës. Ky çarçaf është me llastik dhe falë tij ai është i qëndureshëm dhe nuk lëviz gjatë natës.

Ngjyra dhe përmasa të ndryshme

Çarçafi është i disponueshëm në 3 ngjyra të sofistikuar:

 • kafe
 • bezhë
 • pana

Përmasat e tij janë: 90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200.

DORMEO NATURAL TOUCH FITTED SHEET WHITE 90X200

Informacione Shtesë

Rekomandohet për:

 • Për personat të cilët kërkojnë produkte elegante dhe luksoze
 • Personat që preferojnë ndjesinë që fal mëndafshi
 • Për personat të cilët përdorin vetëm materiale 100% natyrale
 • Dhurata ideale për të sapomartuarit ose prindërit
Të dhëna teknike
Funksione Shtesë Llastik elastik në cepa.
Materiali pambuk saten
Ngjyrat e disponueshme Bezhë, Fildisht, Kafe
Programi Dormeo Salloni
lahet 40°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia