Nuk keni produkte në shportë

Provo

Çarçaf Dormeo Ellipse

Photo
Video
-50%

Çarçaf me llastik Ellipse me një dizajn shumë modern. Për të qëndruar sa më mirë ai ka një llastik të fshehur në cepat e tij. I disponueshëm në 4 ngjyra: ngjyrë floriri, blu, gri dhe rozë. Përshtatet me çdo lartësi dysheku deri në 25cm. Lahet në 60℃. Ju mund të zgjidhni ndërmjet përmasave të ndryshme. I paketuar në kuti.

Çarçaf Dormeo Ellipse

Çmimi: 3.990 Lekë


Oferta: 1.995 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Çarçaf me llastik Ellipse me një dizajn shumë modern. Për të qëndruar sa më mirë ai ka një llastik të fshehur në cepat e tij. I disponueshëm në 4 ngjyra: ngjyrë floriri, blu, gri dhe rozë. Përshtatet me çdo lartësi dysheku deri në 25cm. Lahet në 60℃. Ju mund të zgjidhni ndërmjet përmasave të ndryshme. I paketuar në kuti.

Më shumë
Detajet e produktit

Çarçaf 100% pambuk, i butë, i ngrohtë dhe i rehatshëm i cili sjell rehatinë dhe luksin në dhomën tuaj

Çarçafi Ellipse me material natyral 100 % pambuk i cili ju siguron qëndrueshmëri, butësi dhe ndjenjën e luksit.

Çarçafi në ngjyrë ari me material 100% pambuk satten i cili ju sjell ndjenjën e mëndafshit, pamjen e bukur dhe ndjesinë apsolutisht fantastike në lekurën tuaj. Ngjyrat e tjera janë material 100% pambuk të cilat ju sigurojnë butësi dhe rehati gjatë natës.

Çarçafi praktik ju siguron gjumë të qetë

Çarçafi ellipse ka të qepur një llastik rreth e qark anësoreve të tij i cili nuk duket, për të siguruar gjumë të qetë, duke parandaluar zhubrosjen dhe duke qëndruar i rregullt gjatë gjithë natës.

Rregullimi i krevatit tuaj tani më është shumë i lehtë me këtë çarçaf. Përshtatet shumë mirë me të gjithë llojet e dyshekëve madje edhe për ata të cilët kanë trashësi 25 cm.

Çarçafi ellipse në 4 ngjyra shumë të bukura sjell elegancën në dhomën tuaj

Me dizajnin e tij modern të qëndisur në formën e rrathëve ky çarçaf do të sjellë elegancën në dhomën tuaj. I disponueshëm në 4 ngjyra të mrekullueshme:

 • ari
 • blu
 • gri
 • roze
Informacione Shtesë

Avantazhet:

 • Prodhuar me materiale të zgjedhura me kujdes
 • Material natyral - pambuk i pastër
 • Elastike dhe përshtaten shumë mirë
 • Ngjyra të cilat kombinohen me shume mire me setet Ellipse
 • Çmim i leverdisshëm dhe cilësi e lartë

Çarçafët Ellipse janë të qepur për tu përshtatur në formë dhe madhësinë e dyshekëve. Ky çarçaf ka llastik i cili nuk duket dhe është i qepur, për të mos lëvizur gjatë natës.

E përshtatshme për:

 • mbrojtjen e të gjithë llojeve të dyshekëve, jorganëve dhe jastëkëve
 • dizenjuar për dysheket linjes Dormeo
 • të gjithë ata që duan të ndjejne butësinë natyrale 100% pambuk
 • të gjithë ata qe duan te carcaf te cilet vendosen lehtesisht dhe pershtaten me se mire me dyshekun
Të dhëna teknike
Materiali pambuk, polistër
Ngjyrat e disponueshme blu, flori, gri, rozë
Programi Dormeo salloni
lahet 60°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star