Nuk keni produkte në shportë

Provo

Uljet Black Friday VIP

Uljet Black Friday VIP - deri në -90%

Klientët CLUB5 përfitojnë të parët

-90%
Oferta të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Çantë paketimi Dormeo

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-50%

Çantë paketimi Dormeo, shumë e lehtë në peshë, ideale për të paketuar rroba, jorgan, batanije etj. Materiale rezistente i cili edhe mund të paloset. Çantat e paketimit Dormeo janë dizenjuar që të përshtaten edhe me qeset me vakum Dormeo 3D.

Çantë paketimi Dormeo

Çmimi: 1,490 Lekë


Oferta: 740 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Çantë paketimi Dormeo, shumë e lehtë në peshë, ideale për të paketuar rroba, jorgan, batanije etj. Materiale rezistente i cili edhe mund të paloset. Çantat e paketimit Dormeo janë dizenjuar që të përshtaten edhe me qeset me vakum Dormeo 3D.

Më shumë
Detajet e produktit

Tani dollapi juaj do të ketë më shumë hapësirë

Çantë paketimi Dormeo, shumë e lehtë në peshë, ideale për të paketuar rroba, jorgan, batanije etj. Materiale rezistente i cili edhe mund të paloset.

Perfekte për të paketuar rrobat dhe kështu dollapi juaj do të ketë më shumë hapësirë se më parë.

Çantat e paketimit Dormeo janë dizenjuar që të përshtaten edhe me qeset me vakum Dormeo 3D.

Përmasa e çantës: 65x50x27

DORMEO NON WOVEN BAG

Të dhëna teknike
Funksione Shtesë 65 x 50 x 27 Cm
Materiali pe
Pesha 425 g
Programi Dormeo Salloni

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia