Nuk keni produkte në shportë

Provo

Seti i këllëfeve Bubbles Dormeo

Photo
Video

Seti i këllëfëve me material 100% pambuk, do të transformojë dhomën e fëmijëve tuaj në një ambjent shumë të këndshëm. 4 pamje në një set të vetëm. Topa në ngjyra të ndryshme. Seti mund të lahet në 40℃. I disponueshëm në përmasë 140x200cm dhe këllëf jastëku 50x70cm. Këllëfi i jorgani është me mbyllje me kopsa ndërsa këllëfi i jastëkut me mbyllje si zarf.

Seti i këllëfeve Bubbles Dormeo
Nga 2.990 Lekë Deri në
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Seti i këllëfëve me material 100% pambuk, do të transformojë dhomën e fëmijëve tuaj në një ambjent shumë të këndshëm. 4 pamje në një set të vetëm. Topa në ngjyra të ndryshme. Seti mund të lahet në 40℃. I disponueshëm në përmasë 140x200cm dhe këllëf jastëku 50x70cm. Këllëfi i jorgani është me mbyllje me kopsa ndërsa këllëfi i jastëkut me mbyllje si zarf.

Më shumë
Detajet e produktit

Dizajn i këndshëm 4në1

Kombinimi i ngjyrave të gjalla (në varjante të ndryshme të jeshiles, blus, të verdhës ose lejla, blu, jeshile, rozë dhe të kuqe) dhe motivet me topa janë perfekte për dhomën e gjumit të fëmijeve. Dizenjuar për tu përdorur në të dyja anët, njëra anë me topa të medhenj dhe ana tjeter me topa të vegjël, 4 pamje në një set të vetëm.

Material i butë, natyral dhe lehetësi në larje

Seti i këllëfëve është me material 100% pambuk, i cili siguron një ndjesi të butë në prekje dhe gjithashtu edhe lehtësi në mirëmbajtje. 

Të dhëna teknike
Bed Size Double Bed
Materiali pambuk
Programi Dormeo fëmijët
Përmasa e Jastëkut 50x70 cm
lahet 40°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star