Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

Peshqir Black Diamond Dormeo

Photo
Video
-40%

Dilni nga banja ose dushi dhe kaloni në luks, me një peshqir Dormeo Black Diamond, duke sjellë stilin me 5 yje dhe komoditetin në shtëpinë tuaj. Me material 100% pambuk turk për një ndjesi të butë ndaj lëkurës. Thithja e lartë dhe vetitë e tharjes së shpejtë e plotësojnë më së miri këtë peshqir premium. Në dispozicion në dy madhësi dhe ngjyra, me një dizajn ekskluziv diamanti.

Peshqir Black Diamond Dormeo

Çmimi: 1,790 Lekë


Oferta: 1,070 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 1
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Dilni nga banja ose dushi dhe kaloni në luks, me një peshqir Dormeo Black Diamond, duke sjellë stilin me 5 yje dhe komoditetin në shtëpinë tuaj. Me material 100% pambuk turk për një ndjesi të butë ndaj lëkurës. Thithja e lartë dhe vetitë e tharjes së shpejtë e plotësojnë më së miri këtë peshqir premium. Në dispozicion në dy madhësi dhe ngjyra, me një dizajn ekskluziv diamanti.

Më shumë
Detajet e produktit

Zgjidhni më të mirën për banjën dhe familjen tuaj

Peshqirët janë një produkt i përditshëm që duhet të zëvendësohen rregullisht për të siguruar rehati dhe higjienë afatgjatë, prandaj pse të mos merrni më të mirën për ju dhe të dashurit tuaj? Plotesoni banjën tuaj me peshqirët e rinj Dormeo Black Diamond, të bërë nga materialet më të mira dhe me një dizajn që komplimenton çdo banjë.

100% pambuk turk, për ndjesinë më të mirë ndaj lëkurës

Pambuku është përdorur për shekuj me rradhe për shkak të vetive të tij të jashtëzakonshme, të cilat e bëjnë atë një material ideal, krejt natyror për pëlhura në kontakt të ngushtë me lëkurën tuaj. Jo alergjik, i butë, i fortë, thahet shpejtë dhe me thithje të shkëlqyeshme, është perfekt për peshqirët. Pambuku turk është ndër më të mirët në botë, i rritur dhe i përpunuar me kujdes për të siguruar një luks të thjeshtë dhe qetësues që do të doni sa herë që dilni nga banjë ose dushi.

Cilësi premium që zgjat

Fijet ekstra të gjata të pambukut turk krijojnë një pëlhurë më të fortë, që bëhet më e butë me kalimin e kohës. Ndërsa peshqirët e tillë premium janë më të kushtueshëm sesa ato me cilësi të ulët, ato zgjasin më shumë dhe duken dhe ndjehen më mirë me vite, duke kursyer para me kalimin e kohës.

Peshqiri Dormeo Black Diamond ka premium 530 gsm.

Më shume stil për banjon

Shtëpia juaj ofron një hapësirë për t'u çlodhur, pushuar dhe shijuar veten. Një vend të cilin e krijoni sipas deshries tuaj, me të gjitha komoditetet dhe lukset e vogla që tregojnë stilin tuaj dhe krijojnë një ndjenjë qetësie. Peshqiri Dormeo Black Diamond jo vetëm që ndihet shkëlqyeshëm, por është krijuar për ti shtuar edhe me shume stil çdo banjë me një dizajn ekskluziv diamanti.

Dy madhësi, dy ngjyra

Peshqiri është në dispozicion në dy madhësi, 50x70cm dhe 70x140cm, vjen në ngjyrë bezhë ose gri. Lahet plotësisht në 40 °C, dhe thahet shpejtë. Pjesë e koleksionit ekskluziv të Dormeo Black Diamond, ju mund të kompletoni dhomën tuaj edhe me aksesorët e tjerë të këtij koleksioni si jastëk, mbulesa, çarçaf, peshqir, abazhur me prekjes dhe shumë më tepër, duke sjellë stili dhe komoditeti në shtëpinë tuaj.

Të dhëna teknike
Materiali pambuk, polistër
Programi Dormeo Salloni
Përmasat 50x70cm, 70x140cm
lahet 40°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star