Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Shtresë Black Diamond 4+1 Dormeo

Photo
Video
-60%

Bëni gjumë të mirë gjatë natës me shtresën tonë më të re për dyshek, divan ose dysheme. Një shtresë prej 4 cm material Ecocell® merr formën e trupit, ndërsa mbulesa e qepur me tegela përmban 1 cm material memorie graphene për më shumë rehati. Sistemi AirX e mban shtresen të freskët dhe të thatë, dhe trajtimi CleanEffect mbron nga bakteret dhe aromat.

Shtresë Black Diamond 4+1 Dormeo

Çmimi: 24,990 Lekë


Oferta: 9,996 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 1
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Bëni gjumë të mirë gjatë natës me shtresën tonë më të re për dyshek, divan ose dysheme. Një shtresë prej 4 cm material Ecocell® merr formën e trupit, ndërsa mbulesa e qepur me tegela përmban 1 cm material memorie graphene për më shumë rehati. Sistemi AirX e mban shtresen të freskët dhe të thatë, dhe trajtimi CleanEffect mbron nga bakteret dhe aromat.

Më shumë
Detajet e produktit

Shtoni teknologjinë më të fundit të gjumit mbi dyshekun tuaj

Dormeo ka gati dy dekada përvojë hulumtimi, dizajnimi dhe prodhimi të produkteve më cilësore për t'ju dhënë gjumin më të mirë natën dhe për t'u siguruar që të zgjoheni të freskët dhe të gatshëm për të filluar ditën tuaj. Inovacioni ynë i fundit është pjesë e koleksionit ekskluziv Black Diamond, një shtresë që e kthen dyshekun tuaj në një shtrat më mbështetës e më të rehatshëm.

Katër mënyra për më shumë rehati, freski dhe shplodhje

Shtresa kombinon 4 nga risitë tona të gjumit për të sjellë rehati maksimale në çdo sipërfaqe gjumi.

  • Materiali i brëndshëm është 4 cm Ecocell®, me një strukturë qelizore fleksibël 3D që përshtatet me trupin tuaj dhe siguron mbështetje të fortë dhe rehati që i duhet shtyllës kurrizore për të qëndruar pa dhimbje. Dizajni unik mundëson qarkullim të shkëlqyeshëm të ajrit për ta mbajtur shtratin tuaj të thatë dhe higjienik, duke ju dhënë një ambient më të shëndetshëm gjumi.
  • Një shtresë prej 1 cm memori grafene, ofron akoma më shumë komoditet. Krijon një sipërfaqe ultra të ajrosshme që heq nxehtësinë, duke ju mbajtur të freskët gjatë gjumit dhe parandalon elektricitetin statik.
  • Pjesa e sipërme është e mbështjellë me një rrjetë AirX System për qarkullim të vazhdueshëm të ajrit, për të ofruar një mjedis të freskët dhe të thatë për gjumë, gjatë gjithë vitit.
  • Shtresa përfundon me trajtimin CleanEffect, i cili parandalon irritimin dhe alergjitë duke eleminuar bakteret, marimangat dhe aromat.

3 zona për t'ju përshtatur trupit tuaj

Përforcimet e veçanta përdoren në thelbin e pjesës së sipërme për të siguruar tre zona mbeshtetëse dhe të rehatshme, për kokën dhe qafën, ijet dhe këmbët. Këto do të ndihmojnë shtyllën kurrizore të relaksohet ndërsa flini, kështu që zgjoheni të freskët dhe me më pak dhimbje shpine.

Një dyshek shtesë sa herë që keni nevojë për të

Shtresa mund të përdoret gjithashtu për të kthyer një divan në një shtrat më mikpritës, mund të vendoset në dysheme, ose të mbahet në një karvan për të siguruar komoditetin e shtëpisë kur udhëtoni. I lehtë për tu lëvizur, pjesa e sipërme është ideale kurdo që ju nevojitet një gjumë i mirë.

Një dizajn modern

Kjo shtresë është e disponueshme në këto përmasa: 80x190; 80x200; 90x190; 90x200; 120x200; 140x200; 160x200; 180x200; 200x200. Pjesë e koleksionit ekskluziv të Dormeo Black Diamond, ju mund të kompletoni dhomën tuaj edhe me aksesorët e tjerë të këtij koleksioni si jastëk, mbulesa, çarçaf, peshqir, abazhur me prekjes dhe shumë më tepër, duke sjellë stili dhe komoditeti në shtëpinë tuaj.

Të dhëna teknike
Bërthama Ecocell foam
Lartësia 5 cm
Linja Dormeo Vitality
Material Memory Po
Materiali i dyshekut Ecocell®
Mbulesa 280gsm 100% Pes Knit Fabric Sanitized Th27-24 and Sanitized Pm+1cm Graphene
Mbulesë Anti-Bakteriale Po
Mbulsa lahet Po
Programi Dormeo Fjetja
Zonat e fortësisë 3

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star