Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Seti i këllëfëve Black Diamond SS Dormeo

Photo
Video
-70%

Jepini dhomës tuaj të gjumit një pamje të re për pranverën, me një set këllëfësh nga koleksioni ekskluziv Black Diamond. Këllëf jastëku dhe jorgani me cilësi të lartë të bëra prej pambuku plotesisht natyral, me një endje luksoze të satenit për një komoditet dhe relaksim maksimal. Stili 4-në-1 me një model lules në 1 anë dhe trekëndëshat nga ana tjetër. Në dispozicion në 2 ngjyra, gri dhe rozë.

Seti i këllëfëve Black Diamond SS Dormeo

Çmimi: 6,490 Lekë


Oferta: 1,947 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 1
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Jepini dhomës tuaj të gjumit një pamje të re për pranverën, me një set këllëfësh nga koleksioni ekskluziv Black Diamond. Këllëf jastëku dhe jorgani me cilësi të lartë të bëra prej pambuku plotesisht natyral, me një endje luksoze të satenit për një komoditet dhe relaksim maksimal. Stili 4-në-1 me një model lules në 1 anë dhe trekëndëshat nga ana tjetër. Në dispozicion në 2 ngjyra, gri dhe rozë.

Më shumë
Detajet e produktit

Jepini dhomës tuaj të gjumit aromën e pranverës

Dhoma juaj e gjumit është gjëja e fundit që shihni natën dhe e para që shihni në mëngjes, prandaj është e rëndësishme të krijoni një hapësirë që ju ndihmon të relaksoheni dhe të bini butësisht në gjumë, pastaj të zgjoheni të freskët, plot energji dhe në humor të mirë për ditën. Sillni freskinë e pranverës në shtëpinë tuaj me një set të ri çarçafësh Black Diamond, që do ta bëjnë dhomën tuaj të gjumit një oaz qetësie në shtëpinë tuaj.

Pambuk natyral, me luksin e satenit

Pambuku është çmuar prej kohësh për butësinë, forcën dhe komoditetin e tij të freskët për ajrosje, duke e bërë atë ideal për shtratin dhe veshjet pranë lëkurës. Natyrisht hipoalergjik dhe jo statik, është perfekt për personat me alergji ose lëkurë të ndjeshme, ndërsa përthithja e lagështisë dhe vetitë e tij të përcjelljes së nxehtësisë mund t’ju ndihmojnë të mbani të freskët dhe të thatë gjatë gjithë natës. Seti i këllëfëve Black Diamond SS është bërë prej pambuku me 200  fije me një endje të pasur të satenit, për një butësi që do të pëlqeni të pushoni dhe shkëlqim luksoz që duket i shkëlqyeshëm në çdo dhomë gjumi.

Stil 4 në 1 për një pamje të bukur

Këllëfet e jorganit dhe jastekut janë të kthyeshme, duke ju dhënë 4 pamje të shkëlqyera nga një set. Ndryshoni shpejt dhe me lehtësi pamjen e dhomës tuaj të gjumit, me njërën anë që tregon një model klasik me lule, tjetrën një pamje më moderne me trekëndësha delikatë. Seti është në dispozicion në dy ngjyra për të komplimentuar çdo dhomë gjumi, një gri të pasur ose rozë të butë.

Shumë praktike

Përvoja e Dormeo-s në prodhimin e produkteve të dhomës së gjumit  me cilësi të lartë nënkupton që ky set është përfunduar me detajet e vogla praktike që e bëjnë të lehtë përdorimin dhe e bëjnë atë të duket i mrekullueshme. Mbulesa e jorganit mbyllet me kopsa, kështu që mund të fusni dhe nxirrni lehtësisht jorganin për ta larë, ndërsa këllëfi i jastëkut me mbyllje nga brenda për të ndaluar rrëshqitjen e jastëkut.

Lehtësi për tu kujdesur dhe pjesë e një koleksioni ekskluziv

Seti I këllëfëve lahet plotësisht në lavatriçe në 40°C për pastrim të lehtë dhe vite përdorimi higjienik. Në dispozicion në 2 madhësi, 140x200 cm dhe 200x200 cm. Pjesë e koleksionit ekskluziv luksoz Black Diamond të aksesorëve për dhomat e gjumit.

Të dhëna teknike
Bed Size Double Bed
Linja Dormeo Trends
Materiali pambuk saten
Ngjyrat e disponueshme dusty pink, rich grey
Programi Dormeo Salloni
lahet 40°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë