Nuk keni produkte në shportë

Provo

Black Friday Veror?

Black Friday Veror? Mos humbisni çmimet marramëndëse

Mos humbisni çmimet marramëndëse

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Jastëk Dekorativ Black Diamond Dormeo

Photo
Video

Ky jastëk i butë dhe komod do të tërheqë vëmëndjen dhe do të shtoj rehatinë kudo që ta vendosni, duke kthyer çdo shtrat, divan apo karrige në një hapësirë ​​mikpritëse për relaksim dhe pushim. Mbushur me mikrofibrat e avancuara Wellsleep të Dormeo për një ndjenjë luksoze, të butë dhe të kendshme, ju do të pëlqeni komoditetin që ju ofron kur uleni ose rrini në shtëpi, ose thjesht duke e përqafuar për pak ngrohtësi shtesë në divan.

Jastëk Dekorativ Black Diamond Dormeo
1,790 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 3
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Ky jastëk i butë dhe komod do të tërheqë vëmëndjen dhe do të shtoj rehatinë kudo që ta vendosni, duke kthyer çdo shtrat, divan apo karrige në një hapësirë ​​mikpritëse për relaksim dhe pushim. Mbushur me mikrofibrat e avancuara Wellsleep të Dormeo për një ndjenjë luksoze, të butë dhe të kendshme, ju do të pëlqeni komoditetin që ju ofron kur uleni ose rrini në shtëpi, ose thjesht duke e përqafuar për pak ngrohtësi shtesë në divan.

Më shumë
Detajet e produktit

Me shumë rehati në shtëpinë tuaj

Shpesh herë janë elementët më të vegjël që bëjnë ndryshimin më të madh në pamjen e një dhome. Tani mund të shtoni një komoditetin kudo që dëshironi me këtë jastëk të butë, luksoz, me një dizajn klasik që duket aq mirë dhe ju ofron më të mirën.

2në1 butësi dhe luks

Jastëku fiton komoditetin e tij të jashtëzakonshëm nga dy materiale:

  • Jastëku është i mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep® që e bëjnë atë të lehtë, të ngrohtë dhe të ndjehet mirë për tu ulur ose përqafuar. Struktura unike krijon xhepa të ajrit për vëllim të shtuar dhe një prekje të butë dhe me push. Rezistent ndaj mykut dhe njollave, Wellsleep do ta mbaje jastëkun të freskët dhe tërheqës për më shumë kohë.
  • Mbulesa është bërë nga kadifeja, një material klasik i njohur për strukturën e tij të butë dhe të pasur, i kendshëm ndaj lëkurës tuaj dhe ka strukturë të pasur që i shton pamjen e saj të bukur.

Dizajni i brendshëm ka të bëjë më shumë sesa të duket mirë

Kohën më të madhe e kalojmë në ambiente të mbyllura, dhe pjesën më të madhe të saj në shtëpi. Kështu që është e rëndësishme të krijoni një mjedis që ju bën të ndiheni rehat, të relaksuar dhe të qetë. Kjo është arsyeja pse mënyra se si e stiloni shtëpinë tuaj është më e rëndësishme sesa thjesht pamja e bukur, sepse ambienti i duhur mund t'ju bëjë të ndiheni më të lumtur, më të shëndetshëm dhe më të aftë për të përballuar sfidat e ditës tuaj.

Praktik, funksional dhe i rehatshëm

Mund ta vendosni në krevat, divan apo karrige, një jastëk ju fton të relaksoheni, të hiqni stesin dhe të shijoni një moment qetësie. Jastëku Dormeo Black Diamond ofron të gjitha këto dhe më shumë, një dizajni klasik me komoditet dhe stilim të përparuar.

Lehtësi për tu kujdesur, pjesë e koleksion i ri ekskluziv

Jastëku vjen në ngjyrë argjend elegante është 40x40cm, lahet plotësisht në 60 °C dhe thahet shpejt. Pjesë e koleksionit ekskluziv të Dormeo Black Diamond, ju mund të kompletoni dhomen tuaj edhe me aksesoret e tjerë të këtij koleksioni si jastëk, mbulesa, çarçaf, peshqir, abazhur me prekjes dhe shumë më tepër, duke sjellë stili dhe komoditeti në shtëpinë tuaj.

Të dhëna teknike
Bërthama 100% polyester fiber (wellsleep advanced)
Forma e jastëkut Dekorativ
Mbulesa 100% polyester
Programi Dormeo Salloni
Përmasat 40x40cm
lahet 40°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë