Nuk keni produkte në shportë

Provo

Set këllëfësh Black Diamond Premium

Photo
Video

Jepini dhomës tuaj të gjumit një pamjen me 5 yje me këtë komplet luksoz premium. Me material pambuk 100% me endje sateen për një ndjesi butësie dhe pamje të bukur. Modern, me dizajn abstrakt në ngjyrë gri ose krem i shton elegancën dhe ju ofron rehati, dhe ju do të bëni një gjumë të qetë. Secili set përmban një këllëf jorgani dhe këllëfin e jastëkut, të disponueshëm në dy madhësi.

Set këllëfësh Black Diamond Premium
6,490 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Jepini dhomës tuaj të gjumit një pamjen me 5 yje me këtë komplet luksoz premium. Me material pambuk 100% me endje sateen për një ndjesi butësie dhe pamje të bukur. Modern, me dizajn abstrakt në ngjyrë gri ose krem i shton elegancën dhe ju ofron rehati, dhe ju do të bëni një gjumë të qetë. Secili set përmban një këllëf jorgani dhe këllëfin e jastëkut, të disponueshëm në dy madhësi.

Më shumë
Detajet e produktit

Luks me 5 yje për shtëpinë tuaj

Koleksioni i ri Dormeo Black Diamond është një gamë ekskluzive për ata që duan të rrethohen me luks. Kompletoni pamjen me këtë set të mrekullueshëm çarçafësh premium, me një dizajn elegant që do të transformojë dhomën tuaj të gjumit në një përvojë me 5 yje.

Cilësi e lartë, për tu ndjerë sa më mirë

Çarçafët e krevatit qëndrojnë më afër me lëkurën kur ju flini, dhe zgjedhja e duhur mund t'ju ndihmojë të shijoni pjesën tjetër që ju nevojitet të zgjoheni të freskët dhe të gatshëm për ditën e re. Kjo është arsyeja pse është e rëndësishme të zgjidhni me kujdes çarçafet që jo vetëm të duken mirë, por edhe të ndiheni mirë.

Pambuk për rehati natyrale

Pambuku është vlerësuar për shekuj me rradhe për vetitë e tij të mrekullueshme, butësinë dhe ndjesinë e freskisë dhe pastërtisë, duke e bërë atë ideal për veshje dhe çarçafë. Është anti-statik, jo-alergjik, ka aftësi të larta thithëse dhe është një përcjellës i shkëlqyeshëm i nxehtësisë, duke ju ndihmuar të ruani freskinë në verë dhe ngrohtësinë në dimër.

Butësia luksoze e sateen

Materialet e lira prej pambuku mund të ndjehen të përafërta në prekje, por përdorimi i një endjeje të satenit në këtë set premium jep një luks të shtuar dhe një pamje të bukur, si mëndafshi.

4 kombinime në 1 set të vetëm

Çdo këllëf jastëku dhe jorgani ka dy anë të ndryshme. Njëra anë ka dizajnin abstrakt, nga ana tjetër është një ngjyrësh. Kombinojini dhe përshtatini duke ndryshuar anët për të krijuar katër pamje të ndryshme nga një set i vetëm.

Dy ngjyra dhe përmasa

Seti i këllëfëve premium është në dy ngjyra gri ose krem dhe në dy përmasa, 140x200 dhe 200x200cm. Lahet plotësisht në 60 °C, dhe thahet shpejt. Pjesë e koleksionit ekskluziv të Dormeo Black Diamond, ju mund të kompletoni dhomen tuaj edhe me aksesoret e tjerë të këtij koleksioni si jastëk, mbulesa, çarçaf, peshqir, abazhur me prekjes dhe shumë më tepër, duke sjellë stili dhe komoditeti në shtëpinë tuaj.

Të dhëna teknike
Bed Size Double Bed
Funksione Shtesë 140cmx200cm, 200cmx200cm
Materiali 100% cotton, pambuk saten
Ngjyrat e disponueshme cream, gri
Programi Dormeo Salloni
lahet 60°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia