Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

Set këllëfesh Black Diamond Dormeo

Photo
Video

Transformoni dhomën tuaj të gjumit me këtë set të mrekullueshëm që ka një dizajn modern, i disponueshme në ngjyrë rozë të butë ose blu të errët. Me material pambuk 100% me endje sateen për një ndjesi butësie që qëndron e freskët dhe komode ndaj lëkurës dhe ka një pamje të bukur. Secili set përmban një këllëf jorgani dhe këllëfin e jastëkut, të disponueshëm në dy madhësi.

Set këllëfesh Black Diamond Dormeo
Nga 5,990 Lekë Deri në
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Transformoni dhomën tuaj të gjumit me këtë set të mrekullueshëm që ka një dizajn modern, i disponueshme në ngjyrë rozë të butë ose blu të errët. Me material pambuk 100% me endje sateen për një ndjesi butësie që qëndron e freskët dhe komode ndaj lëkurës dhe ka një pamje të bukur. Secili set përmban një këllëf jorgani dhe këllëfin e jastëkut, të disponueshëm në dy madhësi.

Më shumë
Detajet e produktit

Kthejeni dhomën tuaj të gjumit në një oaz qetësie

Sekreti për një gjumë të mirë fillon kur hyni në dhomën tuaj të gjumit dhe kjo ju bën të ndiheni të qetë, të shplodhur dhe të relaksuar. Kthejeni dhomën tuaj të gjumit në një vend të shenjtë për pushim me këtë set mahnitës që do të freskojë shtratin tuaj dhe shijoni një natë tjetër me ëndrra të ëmbla dhe gjumë shplodhës.

Cilësi e lartë, për tu ndjerë sa më mirë

Çarçafët e krevatit qëndrojnë më afër me lëkurën kur ju flini, dhe zgjedhja e duhur mund t'ju ndihmojë të shijoni pjesën tjetër që ju nevojitet të zgjoheni të freskët dhe të gatshëm për ditën e re. Kjo është arsyeja pse është e rëndësishme të zgjidhni me kujdes çarçafet që jo vetëm të duken mirë, por edhe të ndiheni mirë.

Pambuk për rehati natyrale

Pambuku është vlerësuar për shekuj me rradhe për vetitë e tij të mrekullueshme, butësinë dhe ndjesinë e freskisë dhe pastërtisë, duke e bërë atë ideal për veshje dhe çarçafë. Është anti-statik, jo-alergjik, ka aftësi të larta thithëse dhe është një përcjellës i shkëlqyeshëm i nxehtësisë, duke ju ndihmuar të ruani freskinë në verë dhe ngrohtësinë në dimër.

Butësia luksoze e sateen

Materialet e lira prej pambuku mund të ndjehen të përafërta në prekje, por përdorimi i një endjeje të satenit në këtë set premium jep një luks të shtuar dhe një pamje të bukur, si mëndafshi, që bëhet edhe më e butë me kalimin e kohës.

4 kombinime në 1 set të vetëm

Çdo këllëf jastëku dhe jorgani ka dy anë të ndryshme. Njëra anë ka dizajnin elegant, minimalist, nga ana tjetër është një ngjyrësh. Kombinojini dhe pershtatini duke ndryshuar anët për të krijuar katër pamje të ndryshme nga një set i vetëm.

Dy ngjyra dhe përmasa

Seti i këllëfëve është në dispozicion në ngjyrë rozë të lehtë ose blu dhe me dy madhësi, 140x200 dhe 200x200cm. Lahet plotësisht në 60 °C, dhe thahet shpejt. Pjesë e koleksionit ekskluziv të Dormeo Black Diamond, ju mund të kompletoni dhomen tuaj edhe me aksesorët e tjerë të këtij koleksioni si jastëk, mbulesa, çarçaf, peshqir, abazhur me prekjes dhe shumë më tepër, duke sjellë stili dhe komoditeti në shtëpinë tuaj.

Të dhëna teknike
Bed Size Double Bed
Funksione Shtesë 140cmx200cm, 200cmx200cm
Materiali 100% cotton, pambuk saten
Ngjyrat e disponueshme Blu, Rozë
Programi Dormeo Salloni
lahet 60°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë