Nuk keni produkte në shportë

Provo

Shtresë dysheku Bianca

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Bëni sipërfaqen tuaj të gjumit më të rehatshme dhe të kënaqshme me një shtresë që do të përmirësojë çdo sipërfaqe gjumi. 3 cm material mbështetës Ecocell® dhe 1 cm material memory të rehatshme dhe të adaptueshëm të qepur në mbulesë. Sistemi AirX rrit qarkullimin e ajrit dhe ofron mjedis të freskët gjumi. CleanEffect® për marimangat kundër pluhurit, anti-bakteret dhe mbrojtjen kundër aromës.

Shtresë dysheku Bianca
Nga 9,990 Lekë Deri në
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Bëni sipërfaqen tuaj të gjumit më të rehatshme dhe të kënaqshme me një shtresë që do të përmirësojë çdo sipërfaqe gjumi. 3 cm material mbështetës Ecocell® dhe 1 cm material memory të rehatshme dhe të adaptueshëm të qepur në mbulesë. Sistemi AirX rrit qarkullimin e ajrit dhe ofron mjedis të freskët gjumi. CleanEffect® për marimangat kundër pluhurit, anti-bakteret dhe mbrojtjen kundër aromës.

Më shumë
Detajet e produktit
Bëni sipërfaqen tuaj të gjumit më të rehatshme dhe të kënaqshme me një shtresë që do të përmirësojë çdo sipërfaqe gjumi. 3 cm material mbështetës Ecocell® dhe 1 cm material memory të rehatshme dhe të adaptueshëm të qepur në mbulesë. Sistemi AirX rrit qarkullimin e ajrit dhe ofron mjedis të freskët gjumi. CleanEffect® për marimangat kundër pluhurit, anti-bakteret dhe mbrojtjen kundër aromës.
Të dhëna teknike
Linja Dormeo Comfort
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia