Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Jastek Klasik Bianca MF Dormeo

Photo
Video

Zgjidhni jastëk në formë klasike të bërë nga grimca memory që e bëjnë jastëkun të rregullueshëm në konturin e kokës dhe qafës. Sistemi AirX në njërën anë të mbulesës mundëson më shumë ajrosje dhe largon lagështinë. Personalizoni lartësinë dhe qëndrueshmërinë sipas dëshirës. Me trajtim anti bakterial CleanEffect® kundër baktereve. Mbulesa hiqet dhe mund të lahet.

Jastek Klasik Bianca MF Dormeo
2,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  9-16 ditë pune.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Zgjidhni jastëk në formë klasike të bërë nga grimca memory që e bëjnë jastëkun të rregullueshëm në konturin e kokës dhe qafës. Sistemi AirX në njërën anë të mbulesës mundëson më shumë ajrosje dhe largon lagështinë. Personalizoni lartësinë dhe qëndrueshmërinë sipas dëshirës. Me trajtim anti bakterial CleanEffect® kundër baktereve. Mbulesa hiqet dhe mund të lahet.

Më shumë
Detajet e produktit
Zgjidhni jastëk në formë klasike të bërë nga grimca memory që e bëjnë jastëkun të rregullueshëm në konturin e kokës dhe qafës. Sistemi AirX në njërën anë të mbulesës mundëson më shumë ajrosje dhe largon lagështinë. Personalizoni lartësinë dhe qëndrueshmërinë sipas dëshirës. Me trajtim anti bakterial CleanEffect® kundër baktereve. Mbulesa hiqet dhe mund të lahet.
Të dhëna teknike
Linja Dormeo Comfort
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë