Nuk keni produkte në shportë

Provo

Jastëk Klasik Bianca Dormeo

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Jastëk klasik Dormeo Bianca ofron mbështetjen e duhur për kokën dhe qafën, pavarësisht nga pozicioni juaj i gjumit. Është i butë, i mbushur me fibra të rehatshme Wellsleep® dhe ka veti të mëdha termoreguluese. Lartësia dhe qëndrueshmëria e rregullueshme. I përshtatshëm për njerëzit që kanë prirje për alergji - lahet plotësisht dhe ka trajtim anti-bakterial Silpure.

Jastëk Klasik Bianca Dormeo
Nga 2,590 Lekë Deri në
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Jastëk klasik Dormeo Bianca ofron mbështetjen e duhur për kokën dhe qafën, pavarësisht nga pozicioni juaj i gjumit. Është i butë, i mbushur me fibra të rehatshme Wellsleep® dhe ka veti të mëdha termoreguluese. Lartësia dhe qëndrueshmëria e rregullueshme. I përshtatshëm për njerëzit që kanë prirje për alergji - lahet plotësisht dhe ka trajtim anti-bakterial Silpure.

Më shumë
Detajet e produktit
Jastëk klasik Dormeo Bianca ofron mbështetjen e duhur për kokën dhe qafën, pavarësisht nga pozicioni juaj i gjumit. Është i butë, i mbushur me fibra të rehatshme Wellsleep® dhe ka veti të mëdha termoreguluese. Lartësia dhe qëndrueshmëria e rregullueshme. I përshtatshëm për njerëzit që kanë prirje për alergji - lahet plotësisht dhe ka trajtim anti-bakterial Silpure.
Të dhëna teknike
Linja Dormeo Comfort
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia