Nuk keni produkte në shportë

Provo

Bianca Pillow Anatomic Dormeo

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Ky jastëk i krijuar në mënyrë anatomike përputhet në mënyrë të përkryer me konturet e kokës dhe qafës. Bërë nga 100% material memory mbështet qëndrimin tuaj gjatë gjumit. 2 lartësi të ndryshme u japin mbështetje të duhur anatomikisht dy pozicioneve te gjumit, atyre që flenë anash dhe me shpinë. Me trajtim antiBakterial CleanEffect®. Kellefi hiqet dhe mund të lahet.

Bianca Pillow Anatomic Dormeo
2,390 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Ky jastëk i krijuar në mënyrë anatomike përputhet në mënyrë të përkryer me konturet e kokës dhe qafës. Bërë nga 100% material memory mbështet qëndrimin tuaj gjatë gjumit. 2 lartësi të ndryshme u japin mbështetje të duhur anatomikisht dy pozicioneve te gjumit, atyre që flenë anash dhe me shpinë. Me trajtim antiBakterial CleanEffect®. Kellefi hiqet dhe mund të lahet.

Më shumë
Detajet e produktit
Ky jastëk i krijuar në mënyrë anatomike përputhet në mënyrë të përkryer me konturet e kokës dhe qafës. Bërë nga 100% material memory mbështet qëndrimin tuaj gjatë gjumit. 2 lartësi të ndryshme u japin mbështetje të duhur anatomikisht dy pozicioneve te gjumit, atyre që flenë anash dhe me shpinë. Me trajtim antiBakterial CleanEffect®. Kellefi hiqet dhe mund të lahet.
Të dhëna teknike
Linja Dormeo Comfort
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia