Nuk keni produkte në shportë

Provo

Jorgan me dy shtresa Bianca

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Ky jorgan është i butë dhe komode, mund ta përdorni gjatë gjithë vitit. Kombinimi i dy jorganeve - më të trasha për pranverë dhe vjeshtë, më të hollë për verë dhe të dyja së bashku për dimër të ftohtë. Një kombinim i mikrofibrave të avancuara Wellsleep® dhe Sistemi AirX mundëson qarkullimin optimal të ajrit dhe siguron një mjedis të freskët gjumi. Lahet plotësisht në 60°.

Jorgan me dy shtresa Bianca
Nga 5,990 Lekë Deri në
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Ky jorgan është i butë dhe komode, mund ta përdorni gjatë gjithë vitit. Kombinimi i dy jorganeve - më të trasha për pranverë dhe vjeshtë, më të hollë për verë dhe të dyja së bashku për dimër të ftohtë. Një kombinim i mikrofibrave të avancuara Wellsleep® dhe Sistemi AirX mundëson qarkullimin optimal të ajrit dhe siguron një mjedis të freskët gjumi. Lahet plotësisht në 60°.

Më shumë
Detajet e produktit
Ky jorgan është i butë dhe komode, mund ta përdorni gjatë gjithë vitit. Kombinimi i dy jorganeve - më të trasha për pranverë dhe vjeshtë, më të hollë për verë dhe të dyja së bashku për dimër të ftohtë. Një kombinim i mikrofibrave të avancuara Wellsleep® dhe Sistemi AirX mundëson qarkullimin optimal të ajrit dhe siguron një mjedis të freskët gjumi. Lahet plotësisht në 60°.
Të dhëna teknike
Linja Dormeo Comfort
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia