Nuk keni produkte në shportë

Provo

Jorgan Bianca

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-
Jorgan Bianca
4,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Të dhëna teknike
Më shumë
-
Më shumë
Të dhëna teknike
Linja Dormeo Comfort
Mbulesa 100% polyester
Mbushja 100% polyester (Wellsleep advanced)
Programi Dormeo Fjetja
Përmasat 140x200, 160x200, 200x200
Stina të gjithë vitin
lahet 60°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia