Nuk keni produkte në shportë

Provo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Peshqir Bamboo II

Photo
Video
-40%

Rinovoni tualetin tuaj me setin e ri të peshqirëve të butë, të plotë, absorbues dhe të këndshëm, që duken aq mirë sa ndihen ndaj lëkurës. Peshqirët e rinj Dormeo Bamboo janë 100% pambuku tërësisht natyral me një trashësi prej 500 gsm për rehati luksoze. E disponueshme në katër ngjyra pastel: gri, bezhë, blu dhe gri e errët. Vjen në tre përmasa: peshqirë për fytyrën, duar dhe banjo.

Peshqir Bamboo II

Çmimi: Nga 890 Lekë Deri në


Oferta: Nga 534 Lekë Deri në

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Rinovoni tualetin tuaj me setin e ri të peshqirëve të butë, të plotë, absorbues dhe të këndshëm, që duken aq mirë sa ndihen ndaj lëkurës. Peshqirët e rinj Dormeo Bamboo janë 100% pambuku tërësisht natyral me një trashësi prej 500 gsm për rehati luksoze. E disponueshme në katër ngjyra pastel: gri, bezhë, blu dhe gri e errët. Vjen në tre përmasa: peshqirë për fytyrën, duar dhe banjo.

Më shumë
Detajet e produktit

Trajtojeni veten me peshqirët luksoz të butë dhe të freskët

Ne të gjithë e duam një dush ose banjë të gjatë të nxehtë, por rehatia dhe relaksimi nuk mund të marrin kuptim me një peshqir të vjetër të ashpër që irriton lëkurën dhe e bën të vështirë tharjen. Kjo është arsyeja pse është një ide e mirë që të zëvendësoni rregullisht peshqirët tuaj për t'i dhënë juve dhe rutinës së përditshme të familjes tuaj pak luks, me peshqirë të shpejtë dhe të pastër që përkëdhelin lëkurën tuaj.

Dormeo Bamboo Towel II

Pambuk për cilësinë dhe ndjesinë më të mirë

Pambuku është një fibër tërësisht natyrale që është vlerësuar prej kohësh për shkak të vetive të tij të jashtëzakonshme të butësisë dhe forcës, të cilat e bëjnë atë një material ideal për t'u përdorur pranë lëkurës tuaj. Hipoalergjik, thahet shpejt dhe me absorbueshmëri të shkëlqyer, është perfekt për peshqirë.

Dilni nga banja ose dushi dhe shijoni ndjesinë e fibrave të freskëta, të buta, me një trashësi të trashë dhe me material 500 gsm që ofron të gjithë luksin e një spa në shtëpinë tuaj.

Dormeo Bamboo Towel II

Tre përmasa dhe katër ngjyra

Peshqirët Bamboo vijnë në tre përmasa, secila me një model të ndryshëm.

  • Peshqiri i fytyrës 30x50cm ka një dizajn klasik dhe të thjeshtë.
  • Peshqiri i duarve 50x100 është i zbukuruar me një degë elegante bamboo, duke sjellë një nuancë të pyllit aziatik në shtëpinë tuaj.
  • Peshqiri i banjës 70x140cm me një model gjethesh bamboo.
Dormeo Bamboo Towel II

Në ngjyra moderne

Peshqirët janë të disponueshëm në ngjyrë gri, bezhë, blu dhe gri të errët, ngjyrat mbeten të freskëta për më gjatë. Gjithashtu, peshqirët lahen në lavatriçe në 60°C.

Të dhëna teknike
Linja Dormeo Trends
Programi Dormeo Salloni

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star