Nuk keni produkte në shportë

Provo

E Premte 13

E Premte 13 - Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

deri -70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Shtresë Dysheku Bamboo 4+2 V4 Dormeo

Photo
Video

Rritni mbështetjen dhe komoditetin e sipërfaqeve të gjumit! Shtresa ka 4cm material mbështetës Ecocell® dhe 2cm memory të rehatshme dhe të adaptueshme. Fijet natyrore të pambukut në mbulesë dhe fibrat natyrore të viskozës bambu sigurojnë menaxhim optimal të lagështisë. Pjesa e siperme ka ajrosje maksiamle, jep mbrojtje kundër marimangave të pluhurit dhe baktereve. Mbulesa hiqet dhe mund të lahet.

Shtresë Dysheku Bamboo 4+2 V4 Dormeo
29,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 1
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Rritni mbështetjen dhe komoditetin e sipërfaqeve të gjumit! Shtresa ka 4cm material mbështetës Ecocell® dhe 2cm memory të rehatshme dhe të adaptueshme. Fijet natyrore të pambukut në mbulesë dhe fibrat natyrore të viskozës bambu sigurojnë menaxhim optimal të lagështisë. Pjesa e siperme ka ajrosje maksiamle, jep mbrojtje kundër marimangave të pluhurit dhe baktereve. Mbulesa hiqet dhe mund të lahet.

Më shumë
Të dhëna teknike
Lartësia 4 cm
Linja Dormeo Vitality
Materiali i dyshekut Ecocell®, Shtresë Memory
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë