Nuk keni produkte në shportë

Provo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Shtresë Bamboo 3+1 V4 Dormeo

Photo
Video
-50%

Ktheni dyshekun, divanin, dyshemenë në një zonë më të rehatshme gjumi me këtë shtrese që kombinon teknologjinë më të fundit të gjumit me vetitë natyrore të bambusë, materialit më të qëndrueshëm në botë. Gëzoni komoditetin e materialit Ecocell® dhe freskinë e Sistemit AirX për një shtrat më mbështetës, relaksues, për të lehtësuar dhimbjen e shpinës dhe për të bërë një gjumë më të mirë gjatë natës.

Shtresë Bamboo 3+1 V4 Dormeo

Çmimi: Nga 12,990 Lekë Deri në


Oferta: Nga 6,495 Lekë Deri në

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Ktheni dyshekun, divanin, dyshemenë në një zonë më të rehatshme gjumi me këtë shtrese që kombinon teknologjinë më të fundit të gjumit me vetitë natyrore të bambusë, materialit më të qëndrueshëm në botë. Gëzoni komoditetin e materialit Ecocell® dhe freskinë e Sistemit AirX për një shtrat më mbështetës, relaksues, për të lehtësuar dhimbjen e shpinës dhe për të bërë një gjumë më të mirë gjatë natës.

Më shumë
Detajet e produktit

Shtoni më shumë rehati dyshekut tuaj

Shtresa është një mënyrë e shpejtë, efektive dhe ekonomike për të përmirësuar gjumin tuaj, duke shtuar një shtresë rehati dhe mbështetje të shtuar në dyshek, divan ose dysheme, duke ndihmuar në mbajtjen e shtyllës kurrizore të shëndetshme dhe pa dhimbje. Shtresa e re Dormeo Bamboo 3 + 1  ofron gjithçka që ju nevojitet për të bërë një gjumë më të mirë natën, dhe të zgjoheni më të freskët dhe të relaksuar për ditën tuaj.

Mbështetje shtesë atje ku ju nevojitet

Një dyshek shumë i fortë ose shumë i butë, që është i pakëndshëm dhe nuk siguron mbështetje të mjaftueshme mund të çojë në dhimbje shpine dhe netë pa gjumë, duke ju lënë të lodhur dhe të paaftë për të shijuar ditën. Por nuk keni nevojë të blini një dyshek të ri për të ndryshuar mënyrën e gjumit me këtë shtresë të mrekullueshme që kombinon më të mirën në teknologjinë e gjumit me përfitimet natyrore të bambusë.

Mrekullia natyrore e bambusë

Bambu është një material me rritje të shpejtë, i gjithanshëm që është përdorur për mijëra vjet. Ëeshtë e qëndrueshme, plotesisht natyrale, biodegradueshme dhe tani e disponueshme në fibra të buta shumë thithëse të viskozës që mund të rregullojnë natyrshëm temperaturën dhe të thithin lagështirën, duke bërë një ambient gjumi të freskët, të thatë, të shëndetshëm dhe më të rehatshëm për ju dhe të dashurin tuaj.

Gjashtë mënyra për më shumë komoditet në shtrat

Shtresa kombinon gjashtë nga teknologjitë dhe materialet më të mira të Dormeos për të siguruar një nivel të ri komoditeti dhe mbështetje.

  • Pjesa e sipërme është 3 cm shkumë Ecocell®, me një strukturë qelizore fleksibël, 3D që përshtatet me trupin tuaj dhe siguron mbështetjen e fortë dhe komoditetin që i duhet shtyllës kurrizore për të mbajtur pa dhimbje. Dizajni unik mundëson rrjedhje të shkëlqyeshme të ajrit për ta mbajtur shtratin tuaj të thatë dhe higjienik, duke siguruar një ambient më të shëndetshëm të gjumit.
  • Një shtesë prej 1 cm sfungjer memory jep edhe më shumë mbështetje dhe rehati
  • Pjesa e sipërme është e mbështjellë me një rrjetë AirX System për qarkullim të vazhdueshëm të ajrit, ajrosje dhe një ambient më të freskët dhe të thatë gjumit, gjatë gjithë vitit.
  • Mbulesa është bërë nga një përzierje e zgjuar e fibrave të viskozës së pambukut dhe bambu, për rehati, freski dhe menaxhim optimal të lagështisë.
  • Perfundon me trajtimin CleanEffect, i cili parandalon irrituesit dhe alergjitë duke eliminuar bakteret, marimangat dhe aromat.
  • Pikat kundër rrëshqitjes në pjesën e poshtme sigurojnë që shtresa të qëndrojë gjithmonë në vend.

Një dyshek shtesë për mysafirët, ose më shumë komoditet gjatë kampingut

Mund të përdoret gjithashtu për ta kthyer një divan në një shtrat më mikpritës, të vendosur në dysheme, ose të mbahet në një karvan për të siguruar komoditetin e shtëpisë kur udhëtoni. E lehtë në peshë, e lehtë për tu zhvendosur dhe ruajtur dhe i disponueshëm në 5 madhësi (90x200 120x200, 140x200,160x200 dhe 180x200cm), shtresa është ideale kudo që ju nevojitet një gjumë i mirë.

Të dhëna teknike
Bërthama 3cm polyurethane foam (Ecocell foam), 1cm viscoelastic polyurethane foam (memory foam)
Lartësia 4 cm
Linja Dormeo Vitality
Material Memory Po
Materiali i dyshekut antibacterial treatment, Ecocell®, Shtresë Memory
Mbulesa 70% ployester, 30% viscose (bamboo cellulose)
Mbulesë Anti-Bakteriale Po
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star