Nuk keni produkte në shportë

Provo

E Premte 13

E Premte 13 - Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

deri -70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Bamboo Fitted Sheet II

Photo
Video

Rifreskoni kreavtin tuaj dhe zgjidhni më të mirën për komoditet, rehati dhe stil, me një çarçaf me llastik me cilësi të lartë që qëndron gjithmonë në vend dhe është pjesë e koleksionit ekskluziv Bamboo. Nuk ka më çarçafë të pakëndshëm, të rrudhosur ose të grumbulluar, vetëm ndjesia e lëmuar dhe e ajrosshme e satenit 100% pambuk për të pushuar dhe për t'u çlodhur. Gjithashtu lahet në lavatriçe në 60°C. I disponueshme në ngjyrë gri dhe bezhë.

Bamboo Fitted Sheet II
Nga 2,790 Lekë Deri në
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Rifreskoni kreavtin tuaj dhe zgjidhni më të mirën për komoditet, rehati dhe stil, me një çarçaf me llastik me cilësi të lartë që qëndron gjithmonë në vend dhe është pjesë e koleksionit ekskluziv Bamboo. Nuk ka më çarçafë të pakëndshëm, të rrudhosur ose të grumbulluar, vetëm ndjesia e lëmuar dhe e ajrosshme e satenit 100% pambuk për të pushuar dhe për t'u çlodhur. Gjithashtu lahet në lavatriçe në 60°C. I disponueshme në ngjyrë gri dhe bezhë.

Më shumë
Detajet e produktit

Çarçaf me llastik me përmasa perfekte

Me këtë çarçaf me llastik nuk ka më shqetësim për çarçafët e sheshtë që dalin nga dysheku juaj dhe kanë nevojë për vëmendje të përditshme. Elastika e fortë e përdorur në të katër qoshet siguron që ai të mbajë fort dyshekun tuaj, pavarësisht nga madhësia, duke qëndruar në vend gjatë gjithë natës. Kursen kohë, duket e mrekullueshme dhe ndihet e mrekullueshme për të fjetur.

Dormeo Bamboo Fitted Sheet II

Super i butë dhe i mëndafshtë nga 100% pambuk natyral

Pambuku është materiali ideal për t'u përdorur ndaj lëkurës, duke qenë i butë, i fortë, thithës dhe i ajrosshëm. Hipoalergjik dhe natyralisht antistatik, pambuku është gjithashtu një përcjellës i shkëlqyer i nxehtësisë – duke ju ndihmuar t'ju mbajë të freskët në verë, të ngrohtë në dimër dhe të rehatshëm gjatë gjithë vitit. Përdorimi i një thurje saten shton luksin, duke e bërë pambukun më të lëmuar dhe më të zhdërvjellët sesa me një endje të zakonshme.

Dormeo Bamboo Fitted Sheet II

Ngjyra moderne dhe lehtësi për t'u kujdesur

Çarçafi me llastik Dormeo Bamboo vjen në dy ngjyra që kombinohen lehtësisht, gri dhe bezhë, për të plotësuar çdo dhomë gjumi. Për më tepër, çarçafi lahet plotësisht në lavatriçe në 60°C. Ngjyra qëndron e vërtetë për vite me radhë dhe me kalimin e kohës pëlhura bëhet më e butë, më elastike dhe më e butë ndaj lëkurës tuaj, me një ndjenjë të pastër dhe freski me të cilën do të pëlqeni të relaksoheni për një kohë të gjatë.

  • Dormeo Bamboo Fitted Sheet II

    Ngjyrë gri

  • Dormeo Bamboo Fitted Sheet II

    Ngjyrë bezhë

Të dhëna teknike
Programi Dormeo Salloni

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë