Nuk keni produkte në shportë

Provo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Set Kellefesh Bamboo II

Photo
Video
-40%

Sillni një prekje tropikale relaksuese në dhomën tuaj të gjumit me një set çarçafësh elegant me një motiv të sofistikuar bamboo. Si këllëfi i jorganit ashtu edhe këllëfi i jastëkut janë 100% pambuku turk, duke e bërë atë jashtëzakonisht të butë në prekje dhe të qëndrueshme. Lahet në 60 °C. Të disponueshme në katër ngjyra natyrale dhe dy përmasa, me një dizajn të kthyeshëm për pamje 4 në 1.

Set Kellefesh Bamboo II

Çmimi: 5,990 Lekë


Oferta: 3,594 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Sillni një prekje tropikale relaksuese në dhomën tuaj të gjumit me një set çarçafësh elegant me një motiv të sofistikuar bamboo. Si këllëfi i jorganit ashtu edhe këllëfi i jastëkut janë 100% pambuku turk, duke e bërë atë jashtëzakonisht të butë në prekje dhe të qëndrueshme. Lahet në 60 °C. Të disponueshme në katër ngjyra natyrale dhe dy përmasa, me një dizajn të kthyeshëm për pamje 4 në 1.

Më shumë
Detajet e produktit

Pamje tropikale në dhomën tuaj të gjumit

Krijoni një atmosferë luksoze tropikale në dhomën tuaj të gjumit me një set të ri çarçafesh të bërë nga pambuku tepër i butë dhe i fortë turk ranforce. Jo vetëm që është e këndshme për t'u prekur dhe jashtëzakonisht e rehatshme, por gjithashtu vjen me një dizajn 4-në-1, duke ju mundësuar të zbukuroni dhomën tuaj të gjumit me model të mrekullueshëm bamboo në ngjyrat elegante pastel.

Dormeo Bamboo Bedding Set II

4 pamje të mrekullueshme në 1 set

Seti i ri i çarçafëve Dormeo Bamboo kombinon dizajnin praktik dhe materialet me cilësi të lartë. Njëra anë përmban një motiv qetësues bamboo për të krijuar një atmosferë tropikale në të cilën do t'ju pëlqejë të pushoni. Ana tjetër e këllëfeve të jastëkëve dhe mbulesës së jorganit vijnë në ngjyrë blu të hapur, gri/e bardhë, bezhë ose gri. Duke u krenuar me dizajnin e kthyeshëm që jep 4 pamje të mrekullueshme në 1 duke i kombinuar, ju do të jeni në gjendje ta mbani dhomën tuaj të gjumit të duket më e mira.

 • Dormeo Bamboo Bedding Set II

  Bojëqielli

 • Dormeo Bamboo Bedding Set II

  Ngjyrë Gri/e bardhë

 • Dormeo Bamboo Bedding Set II

  Ngjyrë bezhë

 • Dormeo Bamboo Bedding Set II

  Ngjyrë gri

Butësi, forcë dhe bukuri që zgjat

Pambuku është materiali më i mirë për t'u përdorur ndaj lëkurës, duke qenë jo-alergjik dhe një përcjellës i mirë i nxehtësisë, duke ju ndihmuar të qëndroni të thatë dhe të rehatshëm gjatë gjithë natës. Ky set është prej pëlhure ranforce, i prodhuar me 100%, pambuk tërësisht natyral turk, me një thurje të veçantë që e bën atë jashtëzakonisht të butë dhe të ajrosshëm. Për të mbajtur nje ambjent sa më higjienik, rekomandohet ta ndryshoni të paktën një herë në javë, kështu që është mirë të dini se pambuku ranforce qëndron i fortë dhe ruan ngjyrat larje pas larje, duke u bërë më i butë në prekje.

Dormeo Bamboo Bedding Set II

Cilësia fillon nga detajet

Falë vëmendjes së Dormeo ndaj detajeve dhe cilësisë së siguruar në materiale, ju mund të shijoni vite të tëra përdorimi pa probleme. Çdo mbulesë jorgani mbyllet me një zinxhir të fortë, duke i bërë ato të lehta për t'u ndërruar.

Çarçafët lahen plotësisht në lavatriçe në 60°C dhe vijnë në dy përmasa: 140x200 dhe 200x200.

Dormeo Bamboo Bedding Set II
Të dhëna teknike
Linja Dormeo Trends
Programi Dormeo Salloni

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star