Nuk keni produkte në shportë

Provo

Black Friday Veror?

Black Friday Veror? Mos humbisni çmimet marramëndëse

Mos humbisni çmimet marramëndëse

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Dyshek Bamboo me 3 zona Dormeo

Photo
Video
-20%

Dysheku vjen me fibra natyrale bamboo në mbulesë duke e bërë atë të lëmuar dhe të butë në prekje si dhe rregullon temperaturën dhe thith lagështinë. Një bërthamë me sfungjer Ecocell® jep rehati të personalizuar, 3 zona të veçanta ofrojnë mbështetje optimale për pjesë të ndryshme të trupit, shtrirje të duhur të shtyllës kurrizore dhe reduktim të pikave të presionit. Sistemi AirX dhe trajtimi CleanEffect e mbajnë atë të freskët, pa grimca pluhuri dhe aromë.

Dyshek Bamboo me 3 zona Dormeo

Çmimi: 62,990 Lekë


Oferta: 50,392 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 1
Për më shumë zgjidhni një opsion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Dysheku vjen me fibra natyrale bamboo në mbulesë duke e bërë atë të lëmuar dhe të butë në prekje si dhe rregullon temperaturën dhe thith lagështinë. Një bërthamë me sfungjer Ecocell® jep rehati të personalizuar, 3 zona të veçanta ofrojnë mbështetje optimale për pjesë të ndryshme të trupit, shtrirje të duhur të shtyllës kurrizore dhe reduktim të pikave të presionit. Sistemi AirX dhe trajtimi CleanEffect e mbajnë atë të freskët, pa grimca pluhuri dhe aromë.

Më shumë
Detajet e produktit

Rifreskojeni shtratin tuaj me mrekullinë natyrore të bamboo

A zgjoheni duke u ndjerë i ngurtë dhe i lodhur, me dhimbje dhe parehati të vogla? Arsyeja mund të jenë netët që kaloni në një dyshek të pakëndshëm ose të papërshtatshëm, ndoshta shumë të vjetër ose të projektuar për një lloj tjetër gjumi. Nëse është koha për të ndryshuar dyshekun tuaj, atëherë zgjidhni dyshekun Dormeo Bamboo me 3 zona që ofron rehati dhe mbështetje me një prekje të natyrës.

 • Mbulesa e sipërme e bërë nga fibra bamboo për një ambient gjumi natyral më të freskët, më të thatë, më të shëndetshëm dhe më të rehatshëm.
 • Bërthama është bërë nga shkumë Ecocell® 16 cm që përshtatet në formën e trupit tuaj dhe në këtë mënyrë redukton pikat e presionit gjatë gjumit.
 • Pjesa e sipërme e bërthamës së dyshekut është e ndërthurur në 3 zona komforti për një mbështetje optimale të zonës së kokës, qafës, ijeve dhe këmbëve.
 • Mbulesa hiqet dhe lahet ne lavatriçe për higjienë shtesë.
 • Materiali AirX në pjesën e poshtme dhe në pjeset anësore për rritjen e ajrosjes.
 • Me trajtimin CleanEffect® për mbrojtje anti-bakteriale, kundër marimangave kundër pluhurit dhe mbrojtje kundër mikrobeve.
 • E krijuar për të gjitha llojet e trupit dhe të gjitha pozicionet e gjumit.
Dormeo Bamboo 3 Zones Mattress

Shikoni në brëndësi të dyshekut

lartësia16cm

Dormeo Bamboo 3 Zones Mattress

Qëndrombi   për më shumë info.

 1. bërthamë 16 cm me sfungjer me qelizë të hapur Ecocell®

  Rregullon dhe përputhet me konturet e trupit tuaj, mundëson qarkullim efikas të ajrit dhe ofron pika të shkëlqyera përshtatshmërie.

 2. 3 zona komforti per mbeshtetje maksimale

  Për rehati të personalizuar për zonën tuaj të kokës dhe qafës, ijeve dhe këmbëve.

 3. Mbulesa e sipërme e bërë nga fibra bamboo

  Për një ambient gjumi natyral më të freskët, më të thatë, më të shëndetshëm dhe më të rehatshëm.

 4. Trajtim CleanEffect® për më shumë higjenë

  Siguron mbrojtje anti-mikrobike, anti-bakteriale dhe kundër marimangave.

 5. Mbulesa hiqet dhe lahet

  Bërë nga material AirX System® për rritjen e ajrosjes.

Ecocell® dhe 3 zona komforti për mbështetje dhe rehati të fortë

 • Material mbeshtetës 16 cm Ecocell® ka një strukturë qelizore të hapur elastike që përshtatet me formën e trupit tuaj dhe ofron mbështetjen dhe rehatinë e fortë që i nevojitet shtyllës kurrizore për të qëndruar pa dhimbje.
 • 3 zona komforti janë të ndërthurura në pjesën e sipërme të sfungjerit Ecocell® duke ju ofruar mbështetje për pjesë të ndryshme të trupit dhe kontribuon në shtrirjen e duhur të shtyllës kurrizore.
Dormeo Bamboo 3 Zones Mattress
 • ZONA E KOKËS & QAFËS
 • ZONA E VITHEVE
 • ZONA E KËMBËVE
 • 1
 • 2
 • 3
 1. ZONA E KOKËS & QAFËS
 2. ZONA E VITHEVE
 3. ZONA E KËMBËVE

Mrekullia natyrore e bamboo

Bambu është një bimë me rritje të shpejtë, e gjithanshme që është përdorur për mijëra vjet. Është i qëndrueshëm, tërësisht natyral, biodegradueshëm, hipoallergjik dhe tani i disponueshëm në fibra viskoze të buta, shumë absorbuese që mund të rregullojnë natyrshëm temperaturën dhe thithin lagështinë. Kur përdoret në mbulesën e këtij dysheku, bamboo jep një mjedis gjumi natyral më të freskët, më të thatë, më të shëndetshëm dhe më të rehatshëm, për netët e gjata të pushimit të pandërprerë.

Dormeo Bamboo 3 Zones Mattress

Një mjedis gjumi më i pastër dhe më i shëndetshëm

 • Mbulesa e dyshekut hiqet dhe lahet në lavatriçe.
 • Materiali i sistemit AirX në pjesën e poshtme dhe anësore rrit ajrosjen dhe siguron qarkullimin e vazhdueshëm të ajrit për një ambient gjumi të freskët dhe të thatë.
 • Dysheku trajtohet me trajtimin CleanEffect® që siguron nivel maksimal të higjienës.
 • CleanEffect® siguron mbrojtje anti-mikrobike, anti-bakteriale dhe kundër marimangave dhe për këtë arsye është ideale për të gjithë ata që vuajnë nga alergjitë dhe lëkurë të ndjeshme.
Dormeo Bamboo 3 Zones Mattress

Vendosja është e shpejtë dhe e thjeshtë

Dysheku juaj i ri do të arrijë në adresën tuaj i paketuar dhe i presuar ne vakum, i vendosur në një kuti transporti - i mbështjellë me DY shtresa plastike. Të gjithë dyshekët tanë janë të ngjeshur dhe të presuar me vakum falë procesit tonë të transportit miqësor ndaj mjedisit dhe mbrojtjes gjatë transportit.

 • 1
  Unpacking Mattress - Step 1

  Prisni me kujdes qesen e jashtme me gërshërë duke u kujdesur që të mos e prisni qesen plastike brenda dyshekut. Mos përdorni thikë.

 • 2
  Unpacking Mattress - Step 2

  Hapni dyshekun e paketuar me vakum në shtratin tuaj. Prisni me kujdes qesen plastike përgjatë skajeve dhe hiqni qesen plastike.

 • 3
  Unpacking Mattress - Step 3

  Lereni 6 orë që dysheku juaj i ri të zgjerohet plotësisht.

Të dhëna teknike
Fortësia Mesatarisht I Fortë
Linja Dormeo Vitality
Materiali i dyshekut antibacterial treatment, Ecocell®
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë