Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY me super ulje deri në 70%

Nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

Nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Jastëk Aloe Vera klasik 50x70 Dormeo

Photo
Video
-70%

Jastëk klasik i butë dhe i këndshëm i mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep® dhe i pasuruar me Aloe Vera do të përkëdhelë lëkurën tuaj për një gjumë sa më të rehatshëm. Lartësia e jastëkut është e rregullueshme duke e bërë atë të përshtatshëm për çdo pozicion gjumi. Jastëku lahet në 40°C, përmasa 50x70cm.

Jastëk Aloe Vera klasik 50x70 Dormeo

Çmimi: 3,990 Lekë


Oferta: 1,190 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  9-16 ditë pune.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Jastëk klasik i butë dhe i këndshëm i mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep® dhe i pasuruar me Aloe Vera do të përkëdhelë lëkurën tuaj për një gjumë sa më të rehatshëm. Lartësia e jastëkut është e rregullueshme duke e bërë atë të përshtatshëm për çdo pozicion gjumi. Jastëku lahet në 40°C, përmasa 50x70cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Jastëk klasik me mikrofibra – i butë dhe i rehatshëm!

Jastëk Dormeo Aloe Vera është një jastëk klasik i mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep® dhe jashtëzakonisht i butë për shkak të mbulesës së tij prej 100% mikrofibra softdream me Aloe Vera.

Dormeo Aloe Vera Pillow Classic II

Aloe Vera, për butësi natyrale

 • Mbulesa e jastëkut është e pasuruar me trajtim natyral Aloe Vera, që rigjeneron pëlhurën dhe e bën atë të lëmuar dhe të butë në prekje.
 • Aloe Vera do t'i japë lëkurës tuaj një shkëlqim të freskët, rinor dhe do të nxisë rigjenerimin më të shpejtë të qelizave sa herë që shtriheni.
Dormeo Aloe Vera Pillow Classic II

Rregullimi i lartësisë dhe butësisë

 • Jastëku është me zinxhir anash që ju mundëson rregullimin e lartësisë dhe butësisë sipas nevojave tuaja personale.
 • Mban kokën, qafën dhe shtyllën kurrizore në linjë dhe i jep mbështetjen e duhur shtyllës kurrizore.
 • Super komod, i ajrosshëm dhe tepër i këndshëme në prekje.
Dormeo Aloe Vera Pillow Classic II

Për të gjitha pozicionet e gjumit

Jastëku është projektuar me kujdes për të gjitha pozicionet e gjumit për të siguruar shtrirjen e duhur të shtyllës kurrizore dhe për të zvogëluar dhimbjen në qafë dhe shpinë.

 • Dormeo Aloe Vera Pillow Classic II

  Personat që flenë anash

 • Dormeo Aloe Vera Pillow Classic II

  Personat që flenë me shpinë

 • Dormeo Aloe Vera Pillow Classic II

  Personat që flenë me bark/përmbys

Mikrofibra të avancuara Wellsleep®

Pjesa e brëndshme e jastëkut është me material me mikrofibrave të avancuara Wellsleep® që krijojnë xhepa ajri që mbajnë një vëllim të plotë,butësi dhe ajrosje maksimale, ndaj të cilës do të pëlqeni ta mbështetni kokën.

Përveç kësaj, jastëku Dormeo Aloe Vera përmban fibra të reja viskoze për të ofruar butësi edhe më të madhe, si dhe veti të shkëlqyera termoregulimi dhe menaxhim të lagështisë.

Dormeo Aloe Vera Pillow Classic II

Lehtësi në mirëmbajtje dhe higjienike

Jastëku mund të lahet në 40°C dhe ka përmasë 50x70 cm për t'iu përshtatur këllëfeve standarde të jastëkëve.

Jastëku Aloe Vera vjen i paketuar mirë në një qese vakumi të ripërdorshme, në mënyrë që ta ruani në mënyrë efikase dhe të sigurtë shumë kohë pas blerjes.

Për të siguruar një gjumë higjienik, pa alergji dhe të shëndetshëm, ju rekomandojmë të ndërroni jastëkun tuaj çdo 2 vjet.

Të dhëna teknike
Lartësia 15 cm
Linja Dormeo Comfort
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë