Nuk keni produkte në shportë

Provo

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH - Deri në 70% ULJE

Deri në 70% ULJE

 
[banner_timer]
 

Rrugica për tualet Aloe Vera 3D Dormeo

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-60%

Shtojini luksin tualetit me rrugicën Aloe Vera 3D, më shumë butësi dhe stil. Materiali i saj përthith lagështinë dhe thahet shumë shpejt. Rrugica është 1.5cm sfungjer memory për më shumë mbështetje dhe rehati në krahasim me rrugicat e thjeshta. Materiali memory përshtatet me formën e shputave tuaja duke ju ofruar butësi dhe ngrohtësi maksimale.

Rrugica për tualet Aloe Vera 3D Dormeo

Çmimi: 1,990 Lekë


Oferta: 790 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Shtojini luksin tualetit me rrugicën Aloe Vera 3D, më shumë butësi dhe stil. Materiali i saj përthith lagështinë dhe thahet shumë shpejt. Rrugica është 1.5cm sfungjer memory për më shumë mbështetje dhe rehati në krahasim me rrugicat e thjeshta. Materiali memory përshtatet me formën e shputave tuaja duke ju ofruar butësi dhe ngrohtësi maksimale.

Më shumë
Detajet e produktit

Ndjesia luksoze e spa-s në shtëpinë tuaj

Dilni nga vaska ose dushi dhe vendosni këmbët të pushojnë dhe relaksohen mbi rrugicën e bukur dhe të butë. Këto rrugica janë dizejnuar për rehati maksimale, butësi të jashtëzakonshme dhe strukturë me shumë shtresa.

Dormeo Aloe Vera 3D Bath Mat

Butësi dhe stil

Dizajni 3D i jep më shumë butësi dhe stil. Materiali i saj përthith lagështinë dhe thahet shumë shpejt. Rrugica është 1.5cm sfungjer memory per me shume mbeshtjete dhe rehati ne krahasim me rrugicat e thjeshta. Materiali memory pershtatet me formen e shputave tuaja duke ju ofruar butesi dhe ngrohtesi maksimale.

Për më shumë siguri

Për më shumë siguri, pjesa e poshtme e saj ka një sipërfaqe që nuk rrëshket e cila mbështet fort në dyshemen e thatë, dhe është gjithashtu e përshtatshme për sipërfaqe me ngrohje nën dysheme.

  • Dormeo Aloe Vera 3D Bath Mat
  • Dormeo Aloe Vera 3D Bath Mat

E përshtatshme për çdo tualet

E disponueshme në ngjyrë bezhë ose gri, dy ngjyra të cilat kombinohet lehtësisht me çdo stil tualeti.

  • Dormeo Aloe Vera 3D Bath Mat
  • Dormeo Aloe Vera 3D Bath Mat

Më shumë freski

Dëshironi që tualeti juaj të qëndrojë i freskët dhe i pastër, rrugica 3D Aloe Vera është përmirësuar me një trajtim efektiv antibakterial dhe antimikrobik, ndërsa AirX System mundëson ajrosjen, duke e bërë atë të thahet më shpejt dhe kështu mikroorganizmat do ta kenë më të vështirë të zhvillohen.

Dormeo Aloe Vera 3D Bath Mat
Të dhëna teknike
Materiali 100% polyester, material memory
Përmasat 50x70 cm
lahet 30°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë