Nuk keni produkte në shportë

Provo

Batanije Dormeo

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-80%

Batanije dekorative dhe funksionale e përbëre nga material akrilik. E lehtë në peshë, e butë dhe e ngrohtë, mund të lahet në lavatriçe me 30°C. Mund të përdoret si mbulesë dekoruese për krevatin, mund ta përdorni kur udhëtoni apo në piknik. E disponueshme në 2 ngjyra dhe dy përmasa: 140x200cm dhe 200x200cm.

Batanije Dormeo

Çmimi: 7,990 Lekë


Oferta: 1,600 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Batanije dekorative dhe funksionale e përbëre nga material akrilik. E lehtë në peshë, e butë dhe e ngrohtë, mund të lahet në lavatriçe me 30°C. Mund të përdoret si mbulesë dekoruese për krevatin, mund ta përdorni kur udhëtoni apo në piknik. E disponueshme në 2 ngjyra dhe dy përmasa: 140x200cm dhe 200x200cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Mbështilluni ngrohtë me batanijen Dormeo

Jeni duke kërkuar për një batanije të butë, të ngrohtë, të këndshme për t'ju shoqëruar gjatë mbrëmjeve kur lexoni një libër në divan apo jeni duke parë një film? Kjo batanije është ajo që ju duhet! Me materiale shumë cilësore dhe shumë e lehtë në mirëmbajtje, ju mund ta përdorni gjatë gjithë vitit.

Një batanije, shumë përdorime

Kjo batanije e këndshme është ideale për tu përdorur në shtëpi si: batanije dekoratike, për tu mbështjellë gjatë netëve të ftohta të dimrit, apo edhe si mbulesë dekoruese për krevatin tuaj. Batanija është e përbërë nga material shumë cilësor me fibra akriliku të cilat janë të butë dhe shumë të ngrohta, e në të njëjtën kohë rezistente dhe të qëndrueshme.

Materiale shumë cilësore, lehtësi në mirëmbajtje

Akriliku është një fibër sintetike e butë, e ngrohtë, e lehtë për tu larë, e lehtë në peshë, rezistente dhe thahet shpejt. Ju mund ta lani atë në lavatriçe me 30°C, ajo do të ruaj formën, nuk mblidhet dhe nuk ndryshon ngjyrën. E disponueshme në dy ngjyra neutrale dhe me një dizajn shumë të këndshëm, ajo do të përshtaten më së miri me dekorin e dhomës tuaj.

Ngjyra të këndshme dhe përmasa praktike

Batanija Dormeo është funksionale dhe dekorative, është perfekte për shtëpinë tuaj, zyrën, makinën etj. Gjithashtu është e përshtatshme edhe për aktivitet të ndryshme në natyre si kamping apo piknik. E disponueshme në dy përmasa 140x200 cm, 200x200 cm dhe dy ngjyra.

Të dhëna teknike
Funksione Shtesë 100% acrylic
Programi Dormeo Salloni
Përmasat 140x200 cm; 200x200 cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia