Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Dyshek Air+ Select Dormeo

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Dyshek i cilësisë së lartë me lartësi 27 cm, 5 zona, me teknologjinë e mirënjohur Octaspring® dhe susta individuale në xhep. Fortësia e dyshekut është e rregullueshme nga i fortë në të butë. Ai ju përshtatet, pavarësisht peshës, lartësisë ose pozicionit tuaj të gjumit. Mbulesa e tij mund të hiqet dhe mund të lahet. Garancia 15 vjet.

Çmimi më i mirë për dyshekët Dormeo. Sasitë e fundit!
Dyshek Air+ Select Dormeo
0 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Dyshek i cilësisë së lartë me lartësi 27 cm, 5 zona, me teknologjinë e mirënjohur Octaspring® dhe susta individuale në xhep. Fortësia e dyshekut është e rregullueshme nga i fortë në të butë. Ai ju përshtatet, pavarësisht peshës, lartësisë ose pozicionit tuaj të gjumit. Mbulesa e tij mund të hiqet dhe mund të lahet. Garancia 15 vjet.

Më shumë
Detajet e produktit
 • NETË TË QETA

  Dysheku në të cilin flini është thelbësor për shëndetin dhe mirëqenien tuaj. Ne e dimë se sa e rëndësishme është të kesh një gjumë të qetë dhe të zgjohesh pa dhimbje qafe ose shpine, kështu që ne ju ofrojmë një gamë të gjerë dyshekësh Dormeo, të gjitha të krijuara me kujdesin për nevojat e trupit tuaj.

 • GARANCI

  Kemi besim tek produktet tona dhe ju ofrorjmë deri në 15 vite garanci. Kjo do të thotë 5.470 ditë ku ju do të zgjoheni të shplodhur. Me dyshekun njiheni më mirë në dhomën tuaj të gjumit. Ndaj Dormeo ju ofron 60 netë provë dhe nëse nuk dashuroheni me të, ne do ta ndërrojmë atë.

 • PRODHUAR NË BE

  Dysheku është dizenjuar dhe prodhuar në EU duke respektuar standartet më të larta të BE.

Dysheku më i rehatshëm në botë

 • Rehati superiore në lartësi premium: 27cm - për një eksperiencë gjumi të paharrueshme.
 • Vetëajrosje Superiore – Teknologjia Octaspring® deri në 8 herë më shumë vetëjrosje
 • Fortësi e rregullueshme falë bërthamës së dyfishtë e cila është e kthyeshme.
 • 2 shtresa inovative Octaspring® susta 3D dhe 5 zona për të ofruar mbështetjen e duhur në pjesë të ndryshme të trupit.
 • I kthyeshëm ju lejon të zgjidhni një sipërfaqe të fortë ose të butë.
 • Trajtuar me Adaptive® veti termorregulluese: ngrohtësi në dimër dhe freski në verë.
 • Mbulesë shumë e butë dhe luksoze e pasuruar me fibra të buta Tencel® Modal.
 • 2 cm memory në mbulesë për më shumë rehati.
 • 8 cm susta individuale në xhep për më shumë qëndrueshmëri.
 • Dyshek antibakterial dhe hipoalergjik, i përshtatshem për personat që vuajnë nga alergjitë dhe asma.
 • Mbulesë e cila hiqet dhe lahet.
 • 15 vite garanci.
 • Prodhuar në Europë.

Shiko në brëndësi të dyshekut

lartësia27cm

Zona 1

Zona 2

Zona 3

Zona 4

Zona 5

Dyshek Dormeo Air Select Plus
Dyshek Dormeo Air Select Plus

Qëndro mbi  për më shumë info rreth produktit.

 1. 2 cm material memory i qepur në mbulesë

  Përshtatet në mënyrë perfekte me trupin, duke ofruar rehati dhe mbështetjen e duhur.

 2. 1 cm shtresë Formacell

 3. 2 cm shtresë Ecocell®

 4. 3 cm shtresë Octaspring®

  Susta sfungjeri me përshtatshmëri 3D: përshtaten me trupin, pamvarësisht pozicionit të gjumit.

  Dyshek Dormeo Air Select Plus
 5. 3 cm shtresë Ecocell®

 6. 3 cm shtrese Octaspring®

  Susta sfungjeri me përshtatshmëri 3D: përshtaten me trupin, pamvarësisht pozicionit të gjumit.

  Dyshek Dormeo Air Select Plus
 7. 2 cm shtresë Ecocell®

 8. "Gjenerata e fundit" e teknologjisë me susta individuale në xhep

  I jep dyshekut më shumë qëndrueshmeri dhe rrit lartësinë e tij.

  Dyshek Dormeo Air Select Plus
 9. 3 cm shtresë Ecocell®

 10. Mbulesë e cila mund të lahet. Me 4 doreza

  Mbulesa e sipërme mund të hiqet dhe mund të lahet. Nuk keni nevojë të lani të gjithë mbulesën, ju mund të lani vetëm pjesën e sipërme nëse dëshironi.

  Dyshek Dormeo Air Select Plus
 11. Mbulesa e trajtuar me mbrojtje CleanEffect®

  Ky trajtim e bën këtë dyshek anti-bakterial dhe kundra pluhurave. Ai do të jetë i freskët dhe pa aroma të pakëndshme.

  Dyshek Dormeo Air Select Plus
 12. Mbulesa e trajtuar me Adaptive

  Për t'ju dhuruar ngrohtësi në dimër dhe freski në verë.

Dyshek Dormeo Air Select Plus

Pse Air+ Select është fenomenal?

Me një lartësi prej 27 cm ju do të ndjeheni sikur po flini në një krevat mbretëror çdo ditë. Dysheku me luksoz në treg. Sustat e sfungjerit Octaspring® janë të mbështjella me një shtresë luksoze të sfungjerit memory, e cila qëndron në krye të qindra sustave te sfungjerit për shpërndarje të barabartë të peshës.

Një hibrid perfekt i ri dhe tradicional. Dysheku ka një kombinim të shtresave të ndryshme, të gjitha funksionojnë si një e vetme për të krijuar mbështetje dhe rehati. Pjesa e sipërme e dyshekut është e butë, luksoze, shtresë memory, shumë e rehatshme. Dysheku ka 2 shtresa të patentuara Octaspring® dhe në brëndësi të tij një shtresë me susta individuale ne xhep.

Rehati për të cilën keni ëndërruar

Me dyshekun Air+ Select, rehatia është e garantuar. Pesë zona komforti sigurojnë mbështetje të personalizuar për zona të ndryshme të trupit dhe pozicione të ndryshme fjetje. Teknologjia Octaspring® në këtë dyshek bën të mundur vetëajrosjen deri në 8 herë më shumë në krahasim me materialet e tjera të sfungjerit, e në këtë mënyrë e bejnë këtë dyshek të përshtatshëm për çdo sezon.

Rehatia nuk matet në varësi të butësisë që ka dysheku. Sekreti qëndron tek mbështetja që ofron. Sustat Octasprings® në dyshek lëvizin në të gjitha drejtimet dhe ju ofrojnë mbështetje për çdo pozicion gjumi. Pesë zonat e rehatisë ofrojnë mbështetjen optimale për kokën, qafën, shpinën dhe pjesën e këmbëve.

Flini më mirë sëbashku

Një avantazh tjeter i këtij dysheku, është i kthyeshëm. Ju lejon ju dhe partnerin të zgjidhni midis 2 fortësive të ndryshme (për dyshekët me gjërësi më të madhe se 160 cm). Dhe për më tepër, levizjet nuk transferohen nga njera anë në tjetrën. Thjeshtë duke e rrotulluar dhe kthyer dyshekun, ju mund të provoni nivelet e fortësisë dhe të zgjidhni atë që ju përshtatet më së miri. Marrëdhënia juaj do të jetë e shëndetshme - secili nga ju mund të zgjedh fortësinë e preferuar!

Teknologjia inovative Octaspring®

Endrra tani është realitet me tekonologjinë më mahnitëse dhe inovative. Sustat Octaspring® janë me të vërtetë risia e parë në industrinë e dyshekëve për më shumë se dy dekada. Kjo teknologji e re e pabesueshme i ka dhënë një formë tjetër dyshekeve.

Teknologji unike në tregun e dyshekëve

Dizajni i këtij sfungjeri me 8 faqe lejon lëvizjen në të gjitha drejtimet, duke ofruar mbështetje, rehati dhe ajrosje.

Ky model suste është special, dhe do ti ofrojë trupit sasine e nevojshmë të rehatisë në çdo kohë. Këto susta janë të prodhuara nga sfungjeri , lëvizja është e pazhurmshme dhe preçize, një avantazh në krahasim me dysheket me një shtresë sfungjeri. Një ndër avantazhet e të pasurit një dyshek me susta Octaspring® është vetëajrosja.

Air+ Select pse është zgjedhja e duhur

Është për ju nëse:

 • jeni duke kërkuar një dyshek të lartë për më shumë rehati gjatë gjumit.
 • dëshironi një dyshek me mbështetje optimale për të gjithë trupin.
 • dëshironi që dysheku ti përshtatet temperaturës së trupit dhe pozicionit të fjetjes.
 • dëshironi të jetë anti-bakterial dhe kundra pluhurave.
 • you need your mattress to be durable for years to come.

dhe në fund të fundit ju preferoni të bëni një gjumë të mirë gjatë gjithë natës.

Hapja e dyshekut, shpejt dhe thjeshtë

Dysheku juaj do të vijë i presuar në vakum për më shumë higjenë, mbrojtje dhe lehtësi gjatë transportit. Ndiqni hapat më poshtë

 • 1Dormeo Air Plus Comfort Mattress

  Hiqni me kujdes qesen plastike, mos përdorni thikë apo mjete të cilat mund të dëmtojnë dyshekun.

 • 2Dormeo Air Plus Comfort Mattress

  Vendosni dyshekun mbi krevat.

 • 3Dormeo Air Plus Comfort Mattress

  Lëreni për 6 orë që të marrë formën e duhur.

Të dhëna teknike
Octaspring® Po
Bërthama Pjesa e sipërme: 1. Shtresë: poliurethane susta sfungjeri (Ecocell®), 2. Shtresë: poliurethane susta sfungjeri (Ecocell®), Pjesa e poshtme: susta individuale ne xhep, shtrese sfungjeri: poliurethane (Ecocell®), MBULESA E BRENDSHEM: 100% polIester
Fortësia Pak I Fortë
Garancia 15 vite
Lartësia 27 cm
Linja Dormeo Harmony
Material Memory Po
Materiali i dyshekut antibacterial treatment, Ecocell®, Octaspring/Susta sfungjeri, Shtresë Formacell, Shtresë Memory, Susta individuale në xhep
Mbulesa Materiali në pjesën e sipërme: 76% poliester, 24% modal, 2 cm sfungjer viscoelastic (sfungjer memori), në pjesët anësore 64% polipropilene, 36% poliester, në pjesën e poshtme: 100% poliester
Mbulesë Anti-Bakteriale Po
Mbulsa lahet Po
Programi Dormeo Fjetja
Sholla e rrumbullakët Po
Shtresë e kthyeshme Po
Zonat e fortësisë 5

Vlerësimet e klientëve 1 Vlerësime

5

1 Vlerësime

Produktet 1

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Jonida

www.topshop.al

Me pelqen shume
super dyshek, i larte ashtu sic e dua une. flej dhe zgjohem e relaksuar cdo dite

Produktet 1