Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Dyshek Air+ Comfort Dormeo

Photo
Video
-40%

Dyshek i cilësisë së lartë, me 3 zona, 27 cm lartësi, dyshek ergonomik me teknologjinë e mirënjohur Octaspring®. Fortësia e dyshekut mund të përshatatet nga mesatar në të fortë. Një hibrid perfekt - me vetëajrosje, me susta Octaspring®, mbështetje e përsosur e ofruar nga shtresa me susta indivuale ne xhep. Mbulesa e tij mund të lahet. Garancia 15 vjet.

Çmimi më i mirë për dyshekët Dormeo. Sasitë e fundit!
Dyshek Air+ Comfort Dormeo

Çmimi: Nga 54,990 Lekë Deri në


Oferta: Nga 32,994 Lekë Deri në

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Dyshek i cilësisë së lartë, me 3 zona, 27 cm lartësi, dyshek ergonomik me teknologjinë e mirënjohur Octaspring®. Fortësia e dyshekut mund të përshatatet nga mesatar në të fortë. Një hibrid perfekt - me vetëajrosje, me susta Octaspring®, mbështetje e përsosur e ofruar nga shtresa me susta indivuale ne xhep. Mbulesa e tij mund të lahet. Garancia 15 vjet.

Më shumë
Detajet e produktit
 • NETË TË QETA

  Dysheku në të cilin flini është thelbësor për shëndetin dhe mirëqenien tuaj. Ne e dimë se sa e rëndësishme është të kesh një gjumë të qetë dhe të zgjohesh pa dhimbje qafe ose shpine, kështu që ne ju ofrojmë një gamë të gjerë dyshekësh Dormeo, të gjitha të krijuara me kujdesin për nevojat e trupit tuaj.

 • GARANCI

  Kemi besim tek produktet tona dhe ju ofrorjmë deri në 15 vite garanci. Kjo do të thotë 5.470 ditë ku ju do të zgjoheni të shplodhur. Me dyshekun njiheni më mirë në dhomën tuaj të gjumit. Ndaj Dormeo ju ofron 60 netë provë dhe nëse nuk dashuroheni me të, ne do ta ndërrojmë atë.

 • PRODHUAR NË BE

  Dysheku është dizenjuar dhe prodhuar në EU duke respektuar standartet më të larta të BE.

Një hibrid i përkryer i modernes dhe tradicionales

 • Rehati Superiore në lartësi premium: 27cm - për një eksperiencë gjumi të paharrueshme.
 • Fortësi e rregullueshme falë bërthamës së dyfishtë e cila është e kthyeshme.
 • Vetëajrosje Superiore - Teknologjia Octaspring® deri në 8 herë më shumë vetëjrosje.
 • Sustat Octaspring® përshtatshmëri 3D dhe 3 zona komforti për mbeshtetjen e duhur në pjesë të ndryshme të trupit.
 • Susta individuale në xhep për më shumë qëndrueshmëri dhe lartësi premium.
 • Trajtuar me Adaptive® veti termorregulluese: ngrohtësi në dimër dhe freski në verë.
 • Dyshek antibakterial dhe hipoalergjik, i pështatshëm për personat alergjik dhe asmatik.
 • Mbulesë shumë e butë dhe luksoze e pasuruar me fibra të buta Tencel® Modal.
 • Mbulesë e cila hiqet dhe lahet.
 • 15 vite garanci.
 • Prodhuar në Europë(Poloni).

Shiko në brëndësi të dyshekut

lartësia27cm

Zona 1

Zona 2

Zona 3

Dormeo Air Plus Comfort Mattress
Dyshek Dormeo Air Comfort Plus

Qëndro mbi  për më shumë info rreth produktit.

 1. 4 cm shtresë Ecocell®

 2. 5 cm Octaspring®

  Susta sfungjeri me përshtatshmëri 3D: përshtaten me trupin, pamvarësisht pozicionit të gjumit.

  Dyshek Dormeo Air Comfort Plus
 3. 3 cm shtresë Ecocell®

 4. 10 cm "Gjenerata e fundit" e teknologjisë me susta individuale në xhep

  I jep dyshekut më shumë qëndrueshmeri dhe rrit lartësinë e tij.

  Dyshek Dormeo Air Comfort Plus
 5. 3 cm shtresë Ecocell®

 6. Mbulesë e cila mund të lahet. Me 4 doreza

  Mbulesa e sipërme mund të hiqet dhe mund të lahet. Nuk keni nevojë të lani të gjithë mbulesën, ju mund të lani vetëm pjesën e sipërme nëse dëshironi.

  Dyshek Dormeo Air Comfort Plus
 7. Mbulesa e trajtuar me mbrojtje CleanEffect®

  Ky trajtim e bën këtë dyshek anti-bakterial dhe kundra pluhurave. Ai do të jetë i freskët dhe pa aroma të pakëndshme.

  Dyshek Dormeo Air Comfort Plus
 8. Mbulesa e trajtuar me Adaptive

  Për t'ju dhuruar ngrohtësi në dimër dhe freski në verë.

Dyshek Dormeo Air Comfort Plus

Pse Air+ Comfort?

Gjumi i mirë çdo natë në një dyshek që i përshtatet kërkesave tuaja është brënda mundësive tuaja. Ky dyshek është një mënyrë e përsosur për të përjetuar magjinë e teknologjisë unike Octaspring®, të kombinuar me ndjesinë që do t'ju dhurojnë sustat individuale ne xhep.

Një hibrid i përkryer i modernes dhe tradicionales, me ajrosje maksimale, me shpërndarjen e peshës trupore dhe mbështetjen e perkryer që ofron shtresa e sustave të sfungjerit - gjithashtu me ndjenjën e ndryshimit të fortësisë - më e mira që mund të keni.

Dyshek i cili ju përshtatet: 100 % përshtatshmëri

Të përshtatemi me dyshekun është një gjë që ka mbetur në të shkuarën! Tani dysheku do të punojë për ju dhe do ti përshtatet nevojave tuaja unike. Pamvarësisht peshës, lartësisë apo pozicionit të gjumit, ky dyshek është ideal për ju. Ky dyshek ka 2 nivele fortësie në secilën anë: i fortë dhe mesatar. Gjithçka që duhet të bëni është ta ktheni atë.

Thuaj jo presionit të muskujve dhe në lëkurë! Sustat e sfungjerit 3D përshtaten në mënyrë dinamike për t'ju ofruar rehatinë e duhur. 3 zona komforti për të siguruar mbështetjen e duhur në pjesë të ndryshme të trupit , pjesa qëndrore ofron mbështetje të fortë dhe dy pjesët e tjera mbështetje më të butë për shpatullat dhe pjesën e këmbëve.

Merrni një dyshek që i përshtatet nevojave tuaj, jo të kundërtën!

Një dyshek i vetëm pa hapësirë në mes

Ne e dimë shpeshherë dysheku na kthehet në një makth të vërtetë. Ato na prishin rehatinë e gjumit dhe rehatinë në çift. Por jo dysheku Air+ Comfort! Ky dyshek nuk transferon lëvizjet nga njëra anë në tjetrën. Vetëm imagjinoni duke fjetur krahas lëkundjeve dhe kthimeve të partnerit tuaj, pa i ndjerë ato! Një lumturi totale!

Octasprings® sëbashku me përfitimet e sistemit me susta sfungjeri

Endrra tani është realitet me tekonologjinë më mahnitëse dhe inovative. Sustat Octaspring® janë me të vërtetë risia e parë në industrinë e dyshekëve për më shumë se dy dekada. Kjo teknologji e re e pabesueshme i ka dhënë një formë tjetër dyshekeve.

Dysheku Air+ Comfort është i përbërë nga susta Octaspring dhe susta individuale ne xhep. Karakteristikat e patentuara të sustave në formë hojesh sigurojnë përshtatje të shkelqyer 3D. Ata ofrojnë rehati të mrekullueshme dhe një sipërfaqe të freskët dhe të ngrohtë kur është nevoja. Shtresa e sustave individuale ne xhep sigurojnë lartësi shtesë, qëndrueshmëri dhe ajrosje.

Air+ Comfort dysheku ideal për këdo

Air Comfort Plus është për ju nëse:

 • jeni duke kërkuar një dyshek të lartë për më shumë rehati gjatë gjumit.
 • dëshironi një dyshek me mbështetje optimale për të gjithë trupin.
 • dëshironi të jetë anti-bakterial dhe kundra pluhurave.
 • dëshironi që dysheku ti përshtatet temperaturës së trupit dhe pozicionit të fjetjes.
 • kujdeseni për higjenën njesoj si për rehatinë.

dhe në fund të fundit ju preferoni të bëni një gjumë të mirë gjatë gjithë natës.

Hapja e dyshekut, shpejt dhe thjeshtë

Dysheku juaj do të vijë i presuar në vakum për më shumë higjenë, mbrojtje dhe lehtësi gjatë transportit. Ndiqni hapat më poshtë

 • 1Dormeo Air Plus Comfort Mattress

  Hiqni me kujdes qesen plastike, mos përdorni thikë apo mjete të cilat mund të dëmtojnë dyshekun.

 • 2Dormeo Air Plus Comfort Mattress

  Vendosni dyshekun mbi krevat.

 • 3Dormeo Air Plus Comfort Mattress

  Lëreni për 6 orë që të marrë formën e duhur.

Të dhëna teknike
Octaspring® Po
Bërthama Pjesa e sipërme: sfungjer poliurethane (Ecocell®), pjesa e brëndshme: susta individuale në xhep, Shtresa sfungjeri: sfungjer poliuretane (Ecocell®)
Fortësia Mesatarisht I Fortë
Garancia 15 vite
Lartësia 27 cm
Linja Dormeo Harmony
Materiali i dyshekut antibacterial treatment, Ecocell®, Octaspring/Susta sfungjeri, Susta individuale në xhep
Mbulesa Mbulesa e sipërme: 75% poliester, 24% modal, 1% elastane, mbulesa në pjesët anësore 64% polypropylene, 36% polyester, mbulesa ne pjesen e poshtme: 100% poliester
Mbulesë Anti-Bakteriale Po
Mbulsa lahet Po
Programi Dormeo Fjetja
Zonat e fortësisë 3

Vlerësimet e klientëve 3 Vlerësime

5

3 Vlerësime

Produktet 3

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Mirela

www.topshop.al

Me pelqen si dyshek
Dyshek i persosur, qe kur e kam blere fle me mire dhe zgjohem cdo mengjes e shplodhur. Jua rekomandoj te gjitheve

Koci

www.topshop.al

I mire
Ky dyshek me pershatet shume. pasi une mezi gjej qetesi naten. Tani jam e lumtur pasi fle mire dhe nuk kam dhimbje shpine.

Bardha

www.topshop.al

Shume i mire
eshte fantastik, une dhe bashkeshorti im jemi shume te kenaqur. Ja vlen

Produktet 3

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë